Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oroboros a Beaxon

16. 9. 2008

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Korporace Beaxon se objevila na SGO až tento věk. Tento a příští věky bude Korporace Beaxon na SGO jako soutěžní rasa. Bude to jiná forma příběhu, se kterou plánují adminé různé zajímavé věcičky.

 

 

 

 

 

V první řadě souteže a speciální ukoly.

Prvním ukolem bylo pro hráče najít planetu s počtem 1 000 000 laboratoří. Provedeno bylo přesně 462 šionážních utoků než se hráčům podařilo  najít a identifikovat planetu A0018 jako zmíněnou planetu.

Poté bylo provedeno dalších 71 utoků s rozličným cílem. Oroboros ale přeci jen neprohloupil a veškerý svůj naquadah schoval včas do bank a cizím zlodějům se nepodařilo ukrást tolik, aby to ekonomice Korporace Beaxon ublížilo.

Vítežství v první souteži ovšem připadlo hráči D-vid, který jako jediný za celý den dokázal najít planetu A0018 a získal tak finanční odměnu.

 

Další souteží plně sponzorovaná korporací Beaxon je zašiforvaná do složitého písmeného kódu. Navíc je psaná ve staré antičtině. Takže její vyluštení nebude až tak jednoduché. Tato soutež teprve běží, ale po jejím skončení přineseme výsledky.

 

"Doufám, že se souteže setkají s uspěchem a nebude třeba je ukončit!" - Oroboros, nejvyšší představený Korporace Beaxon.

A na otázku, proč se tato mocná korporace rozhodla pořádat soutěžní klání pro hráče nám bohužel Oroboros neodpověděl, pouze se šibalsky usmál.

Doufejme, že Oroboros a jeho tajemná korporace nemají v plánu nic podlého.

 

Něco málo ke Korporaci Beaxon :

Dle dostupných zdrojů je Korporace Beaxon se svým většinovým podílem hlavním majitelem Vesmírné banky. Tedy banky, do které si jistě většina z vás ukládá váš denní zisk.

Tedy to znamená, že poplatky za převod učtu, a další přesuny spojené s vaším účtem, dostává jako zprostředkovatel Korporace Beaxon. Několik věků střádala tato korporace všechny částky z provize, veškeré bankovní poplatky. Dalším zdrojem příjmů byl prodej elitních bojovníků a prodej neutrálních planet.

V neposlední řadě její zisk plynul ze zrušených nebo zabavených aliancí.

 

Korporace Beaxon je tedy opravdový magnát. Nepotřebuje osidlovat ani kupovat planety, nebo dokonce dobýjet ani krást. Všechny její zisky jsou pečlivě zaznamenány v učetních knihách, do kterých je možné nahlédnout na její domovské planetě.

Korporace Beaxon pouze hromadí ohromné množství naquadahu, naquadrie, trinia a dalších speciálních a velmi vzácných prvků.

Z těchto prostředků si Beaxon najal nejlepší vědecké mozky vesmíru a zaplatil jim za výzkum moderních hi-tech zbraní, budov a laboratoří.

Jednotky :

Obrazek
BEHEMOTH

Jejich Behemoth, což je speciální utočný robot je několikanásoně silnější, než normální pěchota. Bohužel na ukor utočných zbranových systémů má tento robot nedostatky v obraně. Behemoth je určen především k rychlým a překvapivým utokům. Díky sebedestrukční technologii se korporace nemusí bát, že by tato skvostná technologie připadla do rukou nepřítele.

 

ObrazekMOLOCH

Univerzální jednotka Moloch je speciálně navržená bojová sonda, která má vlastní umělou inteligenci. Jako hlavní zbranový systém používá dvojici plasmových kanónů. Nízkonapětový laser s vysokou učinností je hned další nejpoužívanější systém Molocha. Tento laser dokáže proniknout každým materiálem a výborně se hodí k ničení nepřátelských budov.  Sebedestrukční systém opět nechybí.

 

ObrazekPLANETARY CARRIER

 

O této orbitální jednotce není mnoho informací. Díky silným zbranovým systémům kontakt s ní nepřežil zatím nikdo. Podle dostupných informací má Planetary Carrier schopnost přemistovat planety. Ovšem ani tato informace není nijak ověřená.

 

 

Budovy :

Obrazek1. Intervesmírná banka

Centrální pobočka Vesmírné banky. Krásná stavba na povrchu je pouze administrativní část. Sklady a bankovní sejfy se nachází pod celým povrchem planety. Na planetě je jen jedno ohromné město. Sejfy a sklady pod povrchem kryjí budovy kanceláře a obytné budovy zaměstnanců. Posledním typem staveb jsou ohromné parky a zahrady, které pokrývaj skoro 1/4 povrchu planety. Toto město se nachází pouze na Základně společenstva.

 

Obrazek

Orbitální hlídka

Další tajemná korporační technologie. Podle dostupných zdrojů se jedná o protiraketovou obranu. Tato hadovitá družice je neustále v pohybu, proto je velmi těžké zaznamenat její strukturu či podrobnější schema technologie.

 

 

 

ObrazekOrbitální Stanice

Skvost korporační technologie. Orbitální stanice je ohromná vesmírná stavba, kde je umístěno velký počet děl a jeden velký protonový kanón. Tento kanón je schopný zničit několik nalétajících lodí.

Stanice slouží i jako hranice pro vstup na planetu. 50% personálu má na starost odbavování a kontorlování přilétajících a odlétajících lodí. Díky dokonalé kontrole a odbavovací době se na planetu nedostane ani jedna nepovolaná osoba.

 

ObrazekVelení divizí

Tato tajemná planeta se dá poznat opravdu napoprvé. Je to několik menších planet spojených sítí tunelů kolem centrální hvězdy. Celý tento kolos je velký zhruba jako 5. planeta soustavy AX-1992382, pojmenovaná Jupiter. Centrální hvězda dodává teplo a energii všem planetárním huťím a továrnám, ve kterých se manufakturují lodě, bojový roboti a další zbraně korporace. Díky bezpečnostním prohlídkám a skenerům není možné nijak zajistit informace o této planetě. Otroci, kteří zde pracují se zde i rodí a umírají. Opravdu skvělý bezpečnostní systém nedovolí aby kdokoliv opustil "světoloď", jak je tomuto útvaru přezdíváno.

 

Hrdinové :

ObrazekBrix

Vlastním jménem E Kar-Itma es Ome. Původně Seraphinský velitel. Ovšem po dohodě s Oroborosem o vzájemném spojenectví se Seraphiny se Ome obětovala a nechala se předními korporačními vědci změnit. Z původního těla zbyl jen kosterní skelet a obličejová část. Mozek byl nahrazen pozitronovým jádrem a většina svalů byla nahrazena plasilikodriovou tkání, která je o 1000% výkonější a pružnější než tkáň humanoidní.

Brix dostala do vybavení maskovací zařízení, jetpack a menší průzkumnou sondu. Díky tomu je pro korporaci skvělým nájemným vrahem.

 

 

 

Obrazek

Merunes Dagon

Jeden z nejlepších biomechanickýho inženýrů a biochirurgů. Po dlouhém studiu se Dagon rozhodl narukovat do služeb několika cizích ras. Nakonec však největší výdělky a nabídky dostával od Korporace Beaxon a tak zvolil svou cestu ke korporaci. Ta mu dala nejlepší technologii a nejmodernejší technologii

 

 

Pro NOD Masha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

husti

(svaca, 10. 4. 2009 19:40)

husti jednotky a budovi holka si sexi

no myslím že to pro mne pekný

(Kenny, 10. 4. 2009 16:13)

Jinak táto rasa me páči lebo universál MOLOCH je dobre vypracovana pekné obrázky.

pěkný pěkný

(Crusher, 17. 9. 2008 17:09)

i ty vědomostní soutěže jste přidali, ale behemont je už nějakou hráč v evolutionu známý asi jako tady Exodus, jinak behemont je taky nejsilnější loď na Dark_pirates

Good work

(Lord_Arthurius, 17. 9. 2008 11:56)

pekna pracička...zaujimavý príbeh, len tak dalej, drzim palce....