Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aliance SGO

16. 5. 2009

Tento článek pro vás sepsal staronový redaktor NODu, Mision. Tímto ho u nás vítám a přeji spoustu vydařených článků a velký ohlas :).

Marty92


 

SGO již nějaký ten pátek je v provozu, ovšem pořád není stejné. Ze začátku jsme hráli prakticky bez pravidel, bez vylepšení atd, atd. V nynější době máme spoustu možností hrát. Můžeme bojovat o mnoho druhú planet, Můžeme obsazovat desítky sektorů, ničit hráče pomocí ML či využívat neutronium. Ovšem bohužel i s hrou se mění i hráči.

Dříve byli hráči oddáni alianci a i za cenu vlastního zničení bojovali až do padnutí. Byli to nádherné boje mezi TAKEDOU, UTOPII, WILIKOVCEMA, 8DIVAMA a spousty dalšími aliancemi. V té době nebylo lepší hraní, nebyli lepší hráči, nebylo více možností, ale bylo jedno jedinné... byla oddanost lidem se kterými se hrálo. Hrálo se opravdu do posledního pěšáčka, do poslední zničené Mateřské Lodě, do poslední vypleněné planety...

A co je nyní? Nyní opravdu těch \\"obětavců\\", těch lidí co udělají pro alianci vše, těch kteří s ní z hrdostí padnou je hrstka. Upřímně co jsem se díval je to jen jedna aliance. Ano je to aliance plná veteránů sgo, je to aliance kde všichni radši padnou než aby se vzdali. Je to aliance která nikdy nikoho nebude prosit o milost. Nikdy se neponíží, ale budou vyhrožovat, vyjednávat, prostě dělat vše proto aby vyhráli. Toto jsou pro mě hráči sgo, kteří se zaslouží obdiv.

Neberte mě lidi moc vážně, je to jen můj subjektivní názor jak to vidím. Něco jsem na sgo odehrál a dokázal, tak trochu vidím jak to funguje. Neptejte se ani na název tý aliance, kdo kouká na dění vidí kdo to je.


Mějte se, Váš Mision

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.stargate-johnsheppard.blog.cz

(Stargate, 14. 6. 2009 11:05)

njn....co se dá dělat

stargate je nej.!

Díky

(Mision, 16. 5. 2009 16:57)

Díky za kladné hodnocení, nečekal jsem to :) Jinak ano není to moje premiera byl jsem na NOD už za dob Mashy :)

Jinak čekejte ode mě tak 2 články týdně, doufám že budu vymýšlet pořád zajímavé témata :)

Pěkný článek

(False_God, 16. 5. 2009 13:47)

Velice dobře napsáno, doufám, že v tom budeš pokračovat, a budou stále nové a lepší články :-)

ha!

(Crusher, 16. 5. 2009 13:06)

krátké, výstižné, pěkně napsáno, pěkná práce

...

(Sutech, 16. 5. 2009 13:03)

vazne pekny clanek:)

a Asterixi to neni jeho premiera pokud si dobre pamatuju, ale spis navrat:)

Fajn čtení

(Asterix, 16. 5. 2009 12:58)

Dobrá premiéra Misione ;)