Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s adminem FBITuco

23. 2. 2008

Mision: Zdravím, mohl by ses nějak krátce představit? :)

FBITuco: Zdarec :-). Mno, tak svoje jméno nerad někde zveřejňuji, ale můžu říct, že se jmenuju Honza :-). Bydlím kousek od Kroměříže... Tam chodím na SŠ COPT ;-)

Mision: Jak jsi se dostal k onlinovkám a zvláště k sg?

FBITuco: Tak to bylo ještě na základce... SG hrál kamarád, pak se k němu přidali aj další, tak mě to strhlo taky :-). Nějaký ostatní onlinovky sem pak už hrál na vlastní pěst

Mision: A co SGO? Jak jsi se dostal vlastně k jejímu hraní? Chtěl jsi vyzkoušet něco nového neš sgg?

FBITuco: No, když Seik kdysi napsal na OA, že veteráni něco testují, tak sem se o to začal zajímat. Pak se SGO otevřelo pro "normální" hráče, tak sem to samozřejmě musel jít skusit :-). Dotáhl sem si tam pár kamarádů a už se to vezlo.

A vyzkoušet něco nového? To asi ani ne... Ale souvidelo to s SGG a já měl v té době hodně času, tak proč to nehrát :-)

Mision: Takže jsi prakticky jako já:). A jak jsi se dostal k adminovi?

FBITuco: Tak v době, kdy bylo na SGO bugů .. hodně:-D, se tam o tu hru žádný z adminů nestaral... Tak sem zjistil co vše nefunguje, napsal Seikovi, apacerovi, dál s nima spolupracoval a až se většina věcí opravila a udělal se restart, tak mi Seik nabídl jestli nechci dělat admina. Tak sem to přijal, protože sem si jako hráč na SGO užil dost :-D

Mision: Dobře, ale stejně na mě, Exoduse a další nemáš:-D Další otázka co si myslíš o sgo? Podle mě se tento věk dost zapracovalo a většina bugů už by měla být spravena. Myslíš že sgo začne hrát více lidí nebo bude pořád nedvláda 5 aliancí?

FBITuco: To se teprve uvidí, kdo je tady lepší :-P

No tak na opravách se samozřejmě pořád pracuje. Důležité věci jsou bez chyb, jen se občas něco najde... Ale s tím se dá žít. Apacer se snaží :-)

Mno a na SGO se budem snažit dostat nové talenty. Nějakou reklamu na SGG či SGA nám snad dovolí :-). Zda pořád povedou ti samí co teď je ve hvězdách...

Mision: Rozhovor byl celkem náročný tak snad poslední otázka: Co si myslíš o nápadu NOD? My to bereme jako snahu o kvalitní noviny, kde budou dobré články, rozhovory, informace pro ostatní a hlavně věci ohledně sgo a ne o Japnsku a dalších blbostech. CO si ty o tom myslíš? :)

FBITuco: Nápad je to dobrý. Snad se vám bude dařit přinášet nezaujaté zprávy o dění na SGO :-). Takže přeji hodně úspěchů a hlavně velkou návštěvnost webu :-)

Mision: Díky za rozhovor :)

FBITuco: Nemáš zač :-)

  

Pro NOD redaktor Mision

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Rozhovor s adminem

(Mirexx, 26. 2. 2008 12:03)

Moc bych osobni udaje nezverejnoval, jeste si te nejaky hrac, ktery se citi byt dotceny, najde a zacne te otravovat.