Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový věk

13. 9. 2008

Hodnocení šéfredaktora : Marty92 je novou posilou našeho redaktorského týmu. Tímto ho vítám mezi námi a přeji mu hodně úspěšných článků.

 

Můj realistický až přehnaný pohled na tento věk

 

            Věk se nám rychle rozjíždí a v mnoha ohledech se vrací do starých kolejí postavených za minulého věku.Jako příklad snad mohu uvést alianci W-I-L-I-K-O-V-C-I,která se po krátkém rozjezdu opět vyšplhala na přední místo v žebříčku utočnosti.Hned za ní se drží O*d*d*y*s*e*y,která se již v minulém věku výrazněji prosazovala a teď si utvrzuje svou pozici ve vesmíru a pře se s výše zmíněnými Wilíkovci (omluvte,že nepíšu přesný název aliance) o pomyslnou dominantu v herním světě SGO.

            Na cestu sběru planet se opět vydala aliance Stars of Space,která v minulém věku s přehledem zvítězila v této kategorii,ovšem doposud v počtu planet vede *A*R*M*A*G*E*D*O*O*N*,naopak RANKeři jsou překvapivě §Bratrstvo neohrozenych§,kteří svým součastným RANKem získali velký náskok nad minulými vítězi,aliancí Odpoorňáci,kteří se v součastné době jmenují Rumovi rizci.

            Co bych však chtěl nejvíc podotknout,jsou příběhy zakládající se na seriálu Hvězdná brána (Stargate).Tento věk se totiž vedle Mashova populárního příběhu objevil také příběh Apophisův a nyní i zcela nový a poutavý příběh hráče __M4T3S__,našeho šéfredaktora.Neváhal bych proto nazvat tento věk věkem příběhů.Dalším důkazem pro moji myšlenku pojmenování věku je také nová příběhová aliance,Aliance Beaxon a příběhoví hráči Andari a Oroboros.

 

Moje představa o rozvinu věku

-Jelikož tento věk trvá zatím jen krátce,neodvažuji si již teď preferovat nějakou alianci nebo samostatného hráče,kdo se stane v jaké kategorii vítězem.Uznejte,že na to je přece jen ještě dost času.Nicméně mám nějaký typ,avšak pozice ve vesmíru nejsou jisté,můžou se spojit slabší aliance a společně zlikvidovat silnější,pak se síly rozdělí a rázem je vše jinak.Přesto se v mé fantazii zrodila domněnka,že se mezi nejsilnějšími aliancemi umístí Oddysea, Wilíkovci,také si myslím,že se výše dostane Atlanticka_SG-1 a TAKEDA,díky dobrému výběru hráčů.

 

Tady je,co si myslím o některých aliancích:

 

Stars of Space – Vzhledem k tomu,že minulý věk se umístili na prvním místě s planetami,mi

                            připadá,že až moc zaostávají za aliancí

                            *A*R*M*A*G*E*D*O*O*N*.

Rumovi řízci-Jako Odpoorňáci měli velký RANKový náskok nad ostatními,

                       teď však mají velice malý RANK,avšak nyní mají pouze 3 členy a Paegas,

                       hlavní sběratelka RANKu je v současnosti v bez aliančním stavu.No uvidíme

                       jak se budou nadále vyvíjet.

 

Wilíkovci-Opět silná aliance na prvním místě v útočení.Nejspíš jim to ještě nějakou dobu

                  Vydrží.

 

Oddysea-Jelikož pocházím z této aliance,tak se zdržím výkladu o ní, aby jste mě nemohli obvinit a byl bych rád kdyby jste ji nějak okomentovali sami.

 Na dalším vývoji věku však záleží jen na vás.

                                                                                                                                      Marty92

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TAKEDA

(Srandista, 17. 10. 2008 21:51)

Ta mezi prvními nebude když jsi vybrala tak silného soupeře... Mě.:D

Marty92

(Oranus, 21. 9. 2008 13:07)

dobry mod a redaktor