Jdi na obsah Jdi na menu
 


Overseerův původ

6. 6. 2008

Zrození Overseera

 

Obrazek

Frankenstein se procházel svou přízračnou lodí.

Dlouho přemýšlel.

Jeho přízračné impérium se hroutilo, všechny lodě byly zničeny. Jeho sešitá armáda byla v troskách až na pár tisícovek polomrtvých a několika set tisíc netvorů.

Cítil, že se smrt blíží. Už brzy si ho ten, o kom se nemluví, zavolá zpátky.

Nemohl opustit tento svět, jeho plány ještě neskončili.

Bloudil po celé lodi tak dlouho, až nakonec skončil ve své laboratoři. Vypadala jako márnice než jako laboratoř. Všude po stěnách visely kusy těl. Ve sklenicích bylo uskladněno nespočet všelijak objemných mozků a po stolech se váleli kusy svalů a mechanické součástky. Na obrovské hromadě ležela těla mrtvých vojáků všech ras, které zbíral po celém vesmíru.

Hrál si s těmi kusy masa jako s hračkami, skládal je dohromady a tvořil další netvory. Skládal je do bizardních tvarů, s více končetinami, několika hlavami.

 

Když tu najednou dostal nápad.

Navlékl si rukavice začal se probírat tou hromadou těl a vytáhl několik Noxů a Oanessanů. Položil je na stůl, otevřel lebky a velmi opatrně vyjmul mozkovou hmotu. Každou pečlivě zvážil a položil na volný stůl.

Pak se vrátil ke hromadě těl a vyjmul z těl Goauldů několik desítek dospělých symbiontů.

Jednoduchými chirurgickými zákroky oddělil části mozků a zbytečné části hodil zpátky na hromadu těl.

Zvláštní bylo, že když se mnoho těl na hromadě nacházelo už několik měsíců, ani jedno z nich nezačalo tlít. Všechny byly čerstvá a svěží jako v den, kdy jejich srdce přestala bít.

Další z Frankensteinových záhadných triků.

Nakonec v hromadě našel i tělo Antického a Asgardského velitele. I z jejich těl vyjmul mozky, ale ty neznehodnotil, pouze je položil vedle několika kousků noxských a oanessanských mozků. Pomalu začal skládat ty kousky dohromady. Do každé části všil goualdího symbionta a spojil ji s další. Nakonec z toho vznikla podivná barevná koule mozkové hmoty propletená symbiontími těly. Celou kouli pak vložil do podivného nazelenalého roztoku.

Mozková koule začala pulzovat a opět žít. Symbiontí těla se začala kroutit, ale posléze přestala. Nazelenalý roztok změnil barvu na tmavě červenou a celá koule se začala měnit. Z těl symbiontů se staly tepoucí žíly. Pokaždé, když přenášeli informace z jedné části mozku do druhé, oranžově zasvítili.

Frankenstein zanechal mozkovou kouli v tekutině a začal se věnovat antickému a asgardskému mozku. Obě hmoty spojil dohromady symbiontími těly a vložil do stejné nazelenalé tekutiny, která opět zčervenala a spojila tak biologicky oba mozky do tvaru obrovské šedé fazole propletené symbionty, kteří bez ustání oranžově svítili.

 

Obě mozkové části nechal odpočívat a zvykat si na sebe v tekutině. Sám se začal věnovat dalšímu projektu.

V hromadě těl našel nejmohutnější a nejsilnější Jaffské tělo.

 

Urostlý první muž ležel bezvládně na stole. Frankenstein laserovým skalpelem otevřel hrudník a břišní stěnu a vytáhnul všechny nepotřebné orgány – trávící soustavu, močový měchýř, játra, slezinu a další, až nakonec zbylo jen prázdně tělo, svaly, kostra, plíce a srdce.

Byl to bizardní pohled. Naprosto prázdná schránka bez života se měla stát jeho dědicem, jeho synem. Nedomýšlel, co se bude dít dál, pouze věděl, co musí udělat.

Z červené tekutiny vyjmul druhou mozkovou část, která se náramně hodila jako výplň břišní dutiny. Jedním symbiontem spojil mozkovou hmotu a míchu.

Potom otevřel lebku a opatrně vyjmul mozek, který skončil na hromadě těl, spolu s dalšími částmi mozků, které tam hodil. Na místo, kde byl předtím mozek vložil barevnou kouli noxských a oanesanských částí mozku a symbiontem ji opět spojil s míchou.

 

Celé tělo pak ponořil do vany nazelenalé tekutiny.

Začala probíhat reakce a všechny nové části se začali přizpůsobovat a připojovat k novému tělu. Když bylo dílo dokonáno, dostalo se opět Jaffské tělo na operační stůl a Frankenstein začil všechny řezy.

 

Tělo bylo hotové, pouze nežilo.

 

Frankenstein měl za sebou perný a dlouhý den. Byl čas k odpočinku.

 

Druhý den se hned vydal do kovárny, kde Netvoři vyráběli jeho přízračné koráby. Sám osobně začal tvořit něco, co připomínalo oblek.

Vzal několik kilo nejčistšího trinia a začal odlévat pláty brnění. Za několik hodin bylo celé brnění hotové. Vzal všechny části do laboratoře.

 

Postupně každou část připevňoval na nové tělo, zkoušel pohyblivost. Když bylo celé tělo pobité triniovým brněním, ponořil ho opět do zelené lázně.

 

Kov prostoupil celým tělem, maso přirostlo k triniovým plátům a dalo jim tak zeleno-červenou barvu. Když byl procesy symbiózy hotov, nalil do lázně několik litrů svojí vlastní krve.

V lázni to zajiskřilo a tělo se začalo hýbat.

Když lázen přestala jiskřit, vylezlo z ní živé tělo. Frankenstein mu dal jméno Overseer. Byl to jeho syn, jeho krev. V jeho žilách kolovala Frankensteinova krev.

 

 

Overseer - jeho vlastní koncept

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Povedene

(Apophis, 8. 6. 2008 4:21)

Velice povedene je videt ze pribehy ti jdou..

lol:D

(Sokar92, 6. 6. 2008 22:11)

a jeste se tim odkazem na tento pribeh chlubi na NP:D

re:

(Masha, 6. 6. 2008 21:10)

mno, tak to asi bude pitva no :-D taky se mi to zdá nechutný místama, ale co už :-D jaký si to napsal, takový mu to publikuju :-D:-D:-D:-D

.01010,.

(Crusher, 6. 6. 2008 21:09)

pěkné,velice pěkné, jen ta oreginalita s maskou iron mana mi k tomu nesedí

hmmm

(Sokar92, 6. 6. 2008 20:54)

me to nevim proc pripomina pitevni zpravu nez bribeh... prilis detailu...