Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravda o *E*X*O*D*U*S*

17. 5. 2008

Asi nejsilnější spolek na SGO, nástupce slavného spolku *T*A*K*U*Š*. Vznikl jako pocta nehrací legendě EXODUS -ovi. (Poznámka - proč nevznikl spolek MASHA?)

Říkáte si, když jsou všichni ti hráči tak dobří, proč zakládali už zmíněný TAKUŠ a teď i EXODUS proč?

Odpověď je jednoduchá tito hráči, mezi které patřím shodou okolností i já už mají abych tak, řekl dost věčných vítězství.

Nechci některým aliancím nebo hráčům křivdit, ale je to tak.

Tito hráči vyhráli většinu věků, co zatím proběhly a chtějí prostě zkusit něco nového.

Samozřejmě, že to je více méně jen případ *E*X*O*D*U*S*, protože žádní jiní hráči ani jiné spolky, či aliance nikdy nedosáhly takových fantastických výsledků, jako zmíněný spolek.

A v čem že je to kouzlo? Kromě naprosté postušnosti a organizovanosti byl *E*X*O*D*U*S* dlouho a pečlivě dopředu plánován.

 Největší zásluhy na této práci má určitě Apophis!

 


 

SGO je plné spolků, SZU, VRS a další.

 

Tyto spolky mohl být dobrý nápad, kdyby je dokázal někdo sjednotit a určit jasná pravidla. Nepovedlo se jim to, takže jich je(bylo) sice několikrát více, ale k ničemu jim to není(nebylo).

Nejprve to byly jen spolupráce např. Utopia-->Abstinenti. Později se to ale rozrostlo až na takovou uroveň, že před hráči Utopie a spol. stála otázka : "Proč pořád jen s konkurencí bojovat?". Bojovat to není to přesné slovo, v té době měli Utopia a ŠUPINY(konkurence) uzavřenou dohodu o neutočení, protože případný střet by zcela zničil obě strany. To později dalo vzniknout WŠAU. Kde prim hráli Utopia a ŠUPINY. Později s rozmachem ostatních spolků spojily hlavy a vymysleli *T*A*K*U*Š*, v té době zcela revoluční a nikým nečekaný spolek.
 

Na to musela "konkurence" reagovat.

I lidé, kteří se snažili v minulosti zničit Utopii.

Tedy nedá mi to a musím to připomenout 127 lidí z různých aliancí a z různých koutů vesmíru se odhodlalo k "masivnímu" utoku na Utopii, normální člověk by čekal totální zničení a pro hráče Utopíjské konec věku.

Opak je pravdou, díky neorganizovanosti a rozporů mezi utočníky se Utopii podařilo po dlouhých bojích zvítězit! A nejen to, dokonce i vyhrát celý věk v Ranku nejen jako jednotlivci (Masha, Machine, Artur, Morena_Baccarin), ale i jako aliance s dvojnásobným náskokem před ostatními.

Díky tomuto činu si je SGO bude stále pamatovat, tedy do té doby co nepřestane hrát poslední člověk, který byl svědkem této vyjímečné události. Ale tím jsem odbočil od tématu.

Abych se vrátil k tématu : Našlo se tedy několik odvážlivců co se pokusili s Takuš vymést SGO a poslat je do hlubin zapomění. Nestalo se tak. I přes události spojené s  Asasin754 se TAKUŠ dostala na vrchol a kdyby nebylo předčasného konce věku, dostalo by se jistě celé společenství na absolutní vrchol.


 

Tedy na závěr poděkování hráči Apophis za detailní navržení spolku a dovedení všech věcí k dokonalosti.

 

Přejeme spolku *E*X*O*D*U*S*, ať vyhraje ještě aspoň pár věků, nehledí na závistivou konkurenci a hlavně ať si uchová svoji nezávislost.

 

 

Za redakci NOD připravil __M4T3S__

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: Protimir a Konkurence

(Sacik, 23. 6. 2008 19:36)

Protimir: uz sme zase prvni my:-D nas nikdo neporazi:-D

Konkurence: jahaha, tak to sem teda zvedavej, kdybys videl slozeni na pristi vek tak bys to asi nerikal:D

...

(Protimir, 10. 6. 2008 16:14)

EXODUS je velice schopný a silný spolek ale v pln přece jenom na ně např. my máme ikdyž je pravda že nesbíráme jen normoš pln ale přece jenom je také pravda bez neútočka bychom si už nevrzli!!

RE:Avio

(Sokar92, 10. 6. 2008 15:40)

driv nez si myslis:D

Re:Avio

(D.C., 30. 5. 2008 21:59)

já bych řek že i později :D :D

kdy ??

(Avio, 21. 5. 2008 19:51)

za 20 nebo 30 věků ?? :D:D

jednou...

(Konkurence, 20. 5. 2008 23:01)

Jednou přijde den kdy bude vládnout ěkdo jinej..... už brzy....