Jdi na obsah Jdi na menu
 


Samurai_Hiroiuki a budoucnost

23. 2. 2008

Rozhovor se šéfredaktorem konkurenčních novin

 

Crusher (redaktor) : Takže, samuraji (doufám že vám tak mohu říkat) co říkáte na konkurenci v podobě Nezávislého Občanského Deníku?

Samurai_Hiroiuki : Zdravím, v tom oslovování není problém. Myslím, že to je dobrý nápad. Konkurenci v novinách jsem si přál už, jak jsem noviny založil v říjnu, ale nenapadlo by mě, že je založí zrovna Masha. Ted se budu muset novinám více věnovat, než předtím.

Crusher (redaktor) : A myslíte že že by právě toto mohlo zviditelnit celé dění na SGO a zapůsobit tak i na hráče aby se více snažili a byli si vědomi co se vůbec v této hře děje?

Samurai_Hiroiuki : Myslím, že tato mediální kampaň může ovlivnit velké procento hráčů a udělat jim tak širší vyhlídky ve světě SGO. Určitě se zvyditelní dění na SGO. Dvoje noviny znamenají 2 informační zdroje, takže hráči budou mít více informací a nebo 2 jiné pohledy na stejnou věc.

Crusher (redaktor) : A ty sám jsi s děním na SGO spokojený? A mnoho lidí na této hře tě kritizuje proto že jsi své sgnoviny zaměřil také na Japonsko, co jsi o techto lidech myslíš?

Samurai_Hiroiuki : Tak je to jen hra a taky to tak beru, ale že bych byl spokojený, tak to ne. Moc spokojený nejsem, ale mě to nevadí. Mám jiné a důležitější věci na starost než SGO :D.

Já to nevidím, že to je zaměřeno na Japonsko, je tam o Japonsku opravdu minimum.

Co si o nich myslím? Že to jsou jen hráči, kteří neoceňují dostatečně mou snahu

Crusher (redaktor) : Stalo se ti někdy že se ti SGO tak zhnusila že jsi se málem rozhodl s ní skončit, nebo jsi to vždy vnímal jen jako hru?

Samurai_Hiroiuki : To už se mi stalo mnohokrát, ale vždycky, jak mě to nebavilo, tak jsem prostě něco založil a pak mě to začalo opět bavit.

Crusher (redaktor) : A máš už nějaké plány na příští věk nebo někdy do budoucna?

Samurai_Hiroiuki : Na příští věk mám plány, ale můj největší nepřítel je čas, tak doufám, že mi ty plány nezkazí. Ale plány na budoucí věk jsou utajované. Ale na nějaký věk si chci vzít pauzu, ale ještě nevím kdy. Ještě chci někdy znovu založit OSN, která je zatím důkladně naplánovaná na papíře.

Crusher (redaktor) : A co bys chtěl svým zastáncům či odpůrcům vzkázat na závěr?

Samurai_Hiroiuki : Řídím se pravidlem, přátelé měj poblíž a nepřátelé ještě dál, ale všem vzkazuju, aby hráli čestně a fér.

A odpůrcům vzkazuju, že nezapomínám.)

 

 

Pro NOD redaktor Crusher
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Oprava

(Samurai_Hiroiuki, 23. 2. 2008 16:43)

Tam mělo být: Řídím se pravidlem, přátelé měj poblíž a nepřátelé ještě blíž a ne dál :D