Jdi na obsah Jdi na menu
 


admintym

8. 11. 2008

Obrazek

Aktivita adminů na SGO za minulý věk a začátek tohoto věku

Sleduji, jak často se admími objevují na SGO. Výsledek?? Stále stejné tyrkysové jméno je napsáno v levém horním rohu...Samozřejmě, že jím myslím Mashu. Proč je stále jen on aktivní, o tom raději nechám vést jen debaty, jelikož přílišné pokládání otázek by mohlo vést k hádkám a soustu jiným ošklivým věcem. Nebudu tímto článkem nikoho obviňovat, mým cílem je, aby se někteří lidé alespoň zamysleli, co konají a jaké mají na daný čin právo, bezohledu na to jaký status ve hře mají.

Bezesporu mě nejvíce rozhodilo rozdělování statusů poté co si o ně měli napsat do pošty, aby je daný admin posoudil. Masha je nejaktivnější admin na SGO,je tam takřka pořád, dělá pro SGO první poslední, vymýšlí aktivity, jak zpestřit hraní na SGO. Když má jednou jednu podmínku ( viz mod forum na začátku věku), nemůže se mu alespoň někdy vyhovět?? Jak se třaba člověk cítí, když udělá veškerou práci a pak někdo rozdává odměny za něj?? Odměny, kvůli kterým třeba dělal nemalou část programu na SGO. Proč musíte za něj vybírat spoustu lidí, se kterými se mu třeba nespolupracuje nejlépe a musí s nimi komunikovat jelikož žádný jiný admin na SGO věčně není??

Tohle nejsou narážky na určité osoby,jsou to úvahové otázky, které slouží k zamyšlení a třeba i ke zlepšení situace.

_________________________________________________________________________

Článek jsem vypracoval z vlastní vůle a bez jakéhokoliv podnětu od kohokoliv z hráčů nebo administrátorů hry SGO.Veškerou odpovědnost za tento článek přebíram osobně já.Jakékoliv připomínky k článku nebo mým myšlenkám napište prosím do komentáře.Pokud zde naleznete prokazatelně nepravdivé informace, tak čekejte omluvu.Děkuji.

 

Pro NOD Marty92

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

třebaje,už tak přeprecovany

(oneviking, 16. 11. 2008 0:57)

třeba,už je tak přepracovaný,že to raději přenecha někomu jinemu.Masha je přece charakter...

RE : GOLIAS

(Marty92, 12. 11. 2008 22:45)

proc bych sobe chtel pomahat?? a na filozoficke fakulte vazne nejsem...napsal jsem jen takovou mensi uvahu..nic si osobne neberu a diky za pripominku

komentář

(GOLIAS , 12. 11. 2008 21:34)

koukám nejsi náhodou na filozofické fakultě ,???

masha je charakter a pro hru dělá hodně ale tímhle vyzdvihováním mu nepomůžeš a sobě už vůbec ..

neber to osobně máme demokracii

jen pro zajímavost

(Crusher, 11. 11. 2008 22:13)

Masha - 1977 minut
Janošik - 208 minut
Apophis - 80 minut
Birkof - 49 minut
FBITuco - 31 minut
Pepsik - 16 minut
apacer - 12 minut
Seikos - 0 minut

(stav k 11.11.2008 22:13)