Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cena nezavisleho Obcanskeho dotazniku - druhe kolo

14. 11. 2008

Rozhodl jsem se už ukončit první kolo a vyhlásít kolo druhé..

Nominovat hráče SGO jste mohli přesně týden a takto to dopadlo:

-Článek o Ceně NODu četlo 124 hráčů SGO, z toho 8 hráčů mi poslalo nominace.

Nevím přesně co si o tom mám myslet,ale dost jste mě zklamali.Nejspíš si neuvědomujete, že vymyslet nějakou aktivitu pro vás, v tomto případě soutěž, dá docela dost práce.Dal jsem si tu práci a dokonce vám nafotil tvar nominace.Ovšem někteří z vás jsou tak líní, že nejsou schopni ani přečíst oznámení adminů. Také jsem často dostával buď na forum nebo na ICQ nebo do pošty zprávy typu: nevim koho nominovat nebo nebylo by správné ode mně někoho nominovat,protože tu všechny neznám....

Tak to se na mě nezlobte,ale takto ,,pitomé vymluvy,, by mohl říct každý...nikdy nebudete znát všechny a měli ste vybírat z těch koho znáte...

 

Teď už k druhému kolu...Jelikož bylo minimum nominací a stále se opakovala stejná jména, tak budete vybírat ve třech kategoriích vždy z 5 hráčů..

Tady jsou VyVolení....

 

BlueBoard.cz

 

BlueBoard.cz

 

BlueBoard.cz

Na fórech je přece jen spoustu skvělých lidí takže u třetí ankety můžete vybirat celkem ze sedmi hráčů SGO.

Jelikož většina z vás mi ani nebyla schopná zaslat nominace,spoustu hráčů jsem vybral sám na vlastní uvážení (v anketě jsou i lidi co měli jen jeden hlas). ŽÁDNÉ PŘIPOMÍNKY K JMENOVANÝM HRÁČŮM NEPŘÍJMÁM !!!

 

Pro NOD Marty92

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

..:: Něco pro Tebe, i ty lidičky ::..

(Paegas, 25. 11. 2008 0:57)

SALUT
První chci poděkovat, že zde jsem. Skutečně jsem překvapená a ne že ne, děkuji. SGO je pro mě relaxační hrou a to skutečně a doslovně. Chodím jsem kvůli tomu s kým hraji a jelikož máme i jiné hry, tu se sejdeme, kdy kdo má čas..prostě pohoděnka.
První jsem chodila na neu a velmi moc a často, ..avšak neholduji popísmenkování typu jak se máš a to 20x za sebou, poté dám raději přednost popsání byť s jedním človíčkem, ale "o něčem".
Je pravdou, že Ti co nechodí na fórka vůbec ..neseznamují se, přichází o to nejlepší na celé hře..a to je škoda. Byli zde, četli a neragovali a důvod může být, že je jim to cizí, ..ne ukradené.
Tímhle Ti chci a Vám všem, co se snažíte pro lidi cokoliv dělat...nepolevujte, ..avšak nečekejte ani uznání, které byste si zasloužili. Lidi jsou vesměs tvorové, co umí kritizovat, lépe a rychleji, než něco sami o sobě vymyslet. Měli jsme u Tagre mapku, kdo odkud je..nick a místo, třeba i tak se lidi dají nalákat, či ukázat,... že je tu někdo jen kousek od něj, kdo také hraje a mít i důvod si popsat, seznámit. Svět je skutečně malinkatý .o)
Přeji hodně štěstíčka :o)

zas ti začíná??

(Marty92, 19. 11. 2008 17:21)

200 lidi videlo tento clanek...no a podivat se kolik lidi hlasovalo se muzete sami....

,,DĚKUJI ŽE VÁS MÉ SOUTĚŽE TAK ZAJÍMAJÍ!!,,!!!!!!

(ironie)

nominace

(Rifleman, 15. 11. 2008 15:00)

jak vidím tak moje nominace byly správné:D

To samé co Crusher +

(Lord_ThX, 14. 11. 2008 22:57)

Sem mile překvapen že se tam objevil i můj nick:-)

díky

(Crusher, 14. 11. 2008 21:05)

že se snažíš nás něčím zaujmout