Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kauza : Reload every

23. 2. 2008

Podvod, nebo jen další prostředek k ovládnutí svého učtu na SGO? Jsou zde zastánci toho, že se jedná o podvod, nekalou praktiku, jak uvedl konkurenční plátek. Ovšem co je na tom tak nekalého? To že Reload every (dále jen RE), volně dostupný doplněk Mozzila Firefox, využívá automatického obnovování stránky, a tak dokáže vyhnat počet strávených minut na maximum? Nebo že je to jen prostředek jak zmást utočníky, aby se zabránilo dobýjení, prorážen planet, nebo jiného.

Využít protivníkovi absence a v klidu a v pohodě ho obrat o vše a zničit mu co se jen dá je normální praktika na SGO, ovšem vesměs to nikomu nevadí, je to jen hra. A ničení ke hře patří. Ale zničení někoho během jeho přítomnosti a online aktivity je trochu těžší oříšek, ale i to je možné, jde jen o to, dokázat to provést.

Nikdy nebylo problém se se spoluhráči domluvit po Skypu, TeamSpeaku, nebo jiném komunikačním programu včetně ICQ. Utoky ve sledu několika sekund se dají zařídit prakticky bez problémů. Není problém i přes ICQ provést 4 utoky za 8 sekund, tedy jeden utok za 2 sekundy.

Ale abychom se vrátili ke problému RE. Celá tato věc spočívá v tom, že je pro utočníky jen težko rozeznatelné, zda-li je obránce u počítače nebo ne, což má za následek nemožnost v klidu dobýt. Avšak jde to. I s RE se dá dobýt bez problémů, jde o to jen vysledovat, zdali je RE zapnuté nebo ne. Od toho se dá ovést strategie, na kterou si musíte přijít sami. Mě osobně napadá asi tři způsoby jak by se to dalo využít v prospěch utočníka, a naopak i v prospěch obránce. Popřemýšlejte, zda-li na to přijdete také.

RE není podvod, ani srabárna, je to jen způsob jak se ochránit před zničením toho, co si tak dlouho budujete. Na SGG je to běžná praktika - tam je ovšem ještě možnost mít SG alert, který pomůže, když nechcete neustále sedět a čučet jedním okem na PC a nemít neustále zapnuté SG.

Váš Masha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.......

(Papista, 31. 3. 2008 23:57)

nejsem proti. Sám používám když je třeba

Chalda

(Jack_Oneill, 13. 3. 2008 19:50)

Já to používám jen když potřebuji stíhat dvě věci najednou, což je jen někdy výjmečmě, jinak sedím u Stargatu a snažím se ho hrát.....a taky když tam mame něco domluveného s ali.....

názor

(Hyxman, 13. 3. 2008 18:15)

Ja nepouzivam, kdyz tam jsem, tak tam jsem, kdyz ne, tak ne :D ... Jejich pouzivani mi nevadi, jde jen o to, ze jsou znehodnoceny tabulky. Jinak to hodnotim jako vycuranost.. Taky nerad utocim na nekoho kdo ma zelenou tecku :)

boban

(Chalda, 11. 3. 2008 20:24)

jj ja pouzivam RE jen kdyz treba koukam na nejakej film na kompu ale stejnak se tam parkrat kouknu

...

(Boban117, 11. 3. 2008 12:27)

mno já ti nevím, přiznám se, že doplněk reload every nepoužívám, ale používám jeho obdobu (ale jak zde bylo řečeno podvod to není, je to volně k dispozici a může to používat kdokoliv) :-) a upřímě řečeno ikdyž to mám zapnuté tak u toho kolikrát sedím, ležím nebo tak něco :-) jde o to že mám jedno okno tzv loadovací, a v druhém něco dělám, či se kolikrát jen tak dívám na to loadovací :-D a myslím že tohle může dělat více lidí, tak na to bacha ;-)

názor

(bobanbob , 25. 2. 2008 17:33)

jak jsi řekl jde jen o hru tak proč strach z dobití.