Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masha kazí hru ? ? ?

8. 11. 2008

Nedokážu si odpustit prostě reakci na redaktora konkurenčních novin.

Připadá mi, že TAKEDOVCI a lidi kolem japonska prostě nedokáží ocenit práci, kterou se snažím SGO trochu vylepšit.

Celé moje kazení spočívá podle nich v příběhových bojích. Ale co jim na tom tolik vadí? Příběhu je dost a bojů o planety taky. Každý z nich se mohl zapojit. Nedokážu si představit, co jim na těchto bojích vadí. Je to aspon trochu nějaké akce, narozdíl od stereotypní nudy a bezcílného snažení během věků předchozích.

Jediné co mě napadá je neschopnost se do příběhu zapojit, ať už z časových důvodů, nebo jen prostě proto, že jsou to lamy. A to není urážka..

Na místo admina sem se dostal jen pro to, abych pro lidi SGO něco dělal. Nechci nijak pomlouvat předchozí věky, ale moc se toho na SGO nedělo. Svým přístupem sem chtěl udělat hru pro všechny zajímavější a přitáhnout a podržet nové hráče, aby SGO nebylo hrou jen jednotlivců, kteří vyhrávají stále dokola.. Bohužel, ani moje snaha se nesetkala s výsledkem a na SGO se mnoho nových hráčů neobjevuje.

 

Ale přesto dál pokračuju ve snažení. Dle apacera i ostatních adminů se moje snažení daří, ovšem, kdyby nebylo neustálého podrývání autority od stále stejných jedinců, kteří mě neměli rádi hlavně proto, že sem nad nimi dokázal vyhrát v době, kdy sem hrál aktivně..

Tito lidé stále nedokážou odpustit mě, ani sobě, že sem byl prostě lepší než oni a měl sem schopnější tým a dokázal sem se umístit a vyhrávat. Bez své Utopie bych rozhodně nevyhrál. Ale to sem odbočil stranou. Hlavní pointou tohoto je, že by se lidé měli zbavit toho předsudku a začli mě brát jako admina a ne jako hráče, který jim dokázal, lidově řečeno, "nasekat na prdel" a rozebrat jim jejich farmy.

To je vlastně podstatou nenávisti mojí práce..

 

Celkově si myslím, že hra má stejný spád jako předtím, jen příběh trochu dává šanci si uthnout zajímavou odměnu, a nejen těm starým známým, co prostě o PP bojují. Například strukturované boje měli úspěch, ikdyž byli celkem pracné, z mojí strany. Ale na druhou stranu, šanci měli všichni a většina se jí chopila.. a o to zajímavější pro ně byla odměna..

 

Sem zvědavý, co si na mě vymyslí tentokrát. Zda-li budou dál pomlouvat můj způsob administrace.

 

 

Pro NOD rozmýšlel Masha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

HUPS

(smidik, 23. 12. 2008 16:31)

pár chyb se vetřelo .. sry ! ;)

Masha-příběhy

(smidik, 23. 12. 2008 16:30)

Vůbec si s tím nelam hlavu, jsou to takové dvě lamky, co se asi snaží znepříjemnit ti to. Nevšímej si jich, odvádíš vážně skvělou práci. Věky před tebou bylo hrpzně nudné .. a admini se starali jen o MOD a AM a já nevím co ještě.

Naproti tomu, ty děláš něco pro nás. To že to někteří nedovedou patřičně ocenit je jiná věc. Ani ten, kdo to napsal nepřiznal svůj lobgin na SGO .. bude to nějaká lama z dob, kdy jsi byl ty a Utopuia na výši a jemu to bylo nevhod. Proto se ti teď tímhle stylem mstí.

Dle mého názoru je tenhle styl až moc ,,srabáckej''
.. ale když si neumí vymyslet nic jinýho ;).

Zkrátka řečeno, těch lolitlk si nevšímej, tvá práce je squelá a já si i docela umím představit jak těžká (asi to není hračka být admin co ?). Prostě drž se a pokračuj ve vvynikající práci !!!

Hmmm

(revilo22, 14. 11. 2008 19:46)

Deathpaint, samurai, Inspire.. Dobre sem se zasmal :D... Zvlast inspire to dobre zaklincoval :D..

No a ted k veci..


Masha delas super praci, suhlasim stym co delas a podporuji, abys to delal i nadale... Se samuraiem nesdilim jeho nazor, ale nuz co uz...To Samurai: Radim ti, nech to byt... Masha dela fajn praci, a jestli proti tobe nechces spiknuti, kaslal bych nato, zacal cist pribeh, a zapajet se do neho.. Je to zajimavejsi..
Docela mi to pripomina kampane v nejaky hre (Warcraft :D)

Nezachápu

(gajdyDUDY, 10. 11. 2008 12:02)

Mashíku, buď v klidu, oni to nemají v hlavě správně uspořádaný... Proto nemá cenu se k tomu nějak vyjadřovat. Když jsou to tupé lamy, ať si rypou, ty víš své. Mě by to taky štvalo, ale jak už říkal oneviking, nesmíš si to tak brát. SGO forever

nechte brouky žít

(oneviking, 8. 11. 2008 16:08)

Nechte je žít.Každý má svuj nazor.Jinak ja osobně a za sebe myslím,že Masha jde spravným směrem.Jen si nesmi brát ty kritické hlasi moc k srdci.Zdržuje to od práce a kalí hlavu.Vždy bude někdo piskovat.:-)

Nechte toho

(Marty92, 8. 11. 2008 14:24)

nebo vam tu ty příspěvky s,ažu a dám vam ban !!!

Grill party

(Inspire, 8. 11. 2008 12:27)

Opečem prase.kdo se přida?

Upečem morčata

(Samurai_Hiroyuki, 8. 11. 2008 12:19)

Kdo se přidá?

Oškubem Takedu

(DeathPaint, 8. 11. 2008 11:27)

Kdo se přidá?