Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konkurence

1. 3. 2008

Skandál, pohoršení, konkurence. I tak by se dal nazývat můj krok. Vytvoření konkurenčních novin pro mě znamená dost. Hlavní a jediný důvod toho všeho je zaujatost novin, které vytváří konkurence, tedy Samurai_Hiroiuki. Jeho novinový systém je přinejmenším dobrý nápad, a dalo by se říct, že i kvalitní počtení. Tedy pouze třetina článků. Ostatní články jsou vesměs o Japonsku, obraných silách Japonska, a dalších málo podstatných věcech, které jen minimálně souvisí s SG Odyssey. Bohužel pokud někdo chtěl noviny o SGO, měl by se na nich věnovat SGO. A proto jsou tu NOD - Nezávislý Občasný Dočasník.


Budu se se svým týmem redaktorů zprostředkovat Vám kvalitní počtení o SGO, o vývoji na ní a o válkách. Hlavním tématem však budou lidé a jejich taktika. Budeme tu rozebírat taktiky při dobývání, velké loupeže a další zajímavá témata kolem SGO.

Jako první dle bontonu vyzpovídáme šéfredaktora novin, tedy Mashu.

Redaktor : Ahoj Masho, co tě vedlo k založení novin víme, ale co si od toho slibuješ?
Masha : Ahoj Masho, víš, neslibuju si od toho nic, pouze nezaujaté zpravodajství, které dá lidem na SGO pár návodů jak hrát, trochu námětu na to jak se zachovat v krajních situacích. Prostě ukázat lidem, že nikdy není nic ztraceno.

Redaktor : Aha, nezávislé zpravodajství.. jak toho chceš dosáhnout?
Masha : Ano, nezávislé. Budu se snažit aby nebylo v těchto novinách nic, co by sem nepatřilo. Nebude se tu mluvit jen o Utopii, ale i o všem ostatním, co se děje na SGO, budu se snažit podávat články, které zaujmou veškeré publikum a ne jen věrné následovníky.

Redaktor : To je krásná myšlenka, budeme doufat, že se to tobě a tvému týmu povede. Díky za rozhovor
Masha : Díky.

článek přidal : Masha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář