Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nezávislý goauld

5. 2. 2009

Sgo se poslední dobou potýká s novým fenoménem, je jím rasa Nezávislý goauld. Tato rasa je známá hlavně tím, že hráči, kteří za ni hrajou, jsou mnohem častěji obdarováváni setkáním s neznámou rasou, než jiné rasy. Názory, že je tato rasa zvýhodněna, se objevovaly již minulý věk. Teprve tento věk však dosáhl do extrému, kdy hráči houfně přecházejí k této rase v důvěře, že i oni získají často bonusy, což jim podstatně usnadní hru.

Tento věk se již objevovaly náznaky aliancí složených výhradně z této rasy... Jaké výhody by pak měla takováto aliance?? No kromě docela slušně naplněného fondu hned na začátku věku by to byla síla čítající výhradně elitní bojovníky, dostatek ZHN na proražení prvotních obran... Kombinace těchto bonusů v celé alianci by měla pak za důsledek rychlý vzestup takových to aliancí.

Ano, na jednu stranu je to nepopíratelná výhoda. Ale na stranu druhou je to pak svědomí. Ovšem né každý ho má. Jaké musí být vítězství s pocitem, že šlo o ,,podvod dle pravidel,,?? A co teprve mínění poctivých hráčů věrných své rase?? Nebudu jmenovat aliance nebo hráče, kteří těchto bonusů využívají a kteří se tím chválí, určitě vy sami najdete mnoho takových hráčů.

A kdo nevěří, že Nezávislí goauldé nemají zvýhodnění, ať se koukne na sestavu různých aliancí, ať se podívá, kteří hráči jsou na tom dobře a kolik z nich jsou NG.

A co proti tomu můžem udělat?? Nic...snad jen doufat, že jednou jich bude tak hodně, že se jim to nevyplatí, protože by se museli omezovat v útocích, aby nepřicházeli při každém druhém útoku o loajalitu a nepadali k vyvrhelům.

Všichni, kdo chtějí hrát čestně a poctivě...nechte si svou rasu a nepřecházejte k jiné jen pro její bonusy... Jednou budete rádi, že jste se nenechali uplatit setkáními s neznámými rasami.

 

BlueBoard.cz

 

 

 

Obrazek

 

Pro NOD Marty92

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

marku...

(Marty92, 6. 2. 2009 18:46)

ale já tu neřeším proč ty bonusy mají :D tvé kolo štěstí bylo jistě jedinečné a velice pěkně pochopitelné...a děkuji že aspoň tady ses mi ukázal :)

hehe je to JEN náhoda

(Crusher, 6. 2. 2009 18:43)

slyšeli jste o mém kole štěstí?:):):):):):)?

Plačky .o)

(Paegas, 6. 2. 2009 1:44)

Ano, ano ...kašlete na Goa, dejte se k Replikům :D Napsala bych Vám, že bonusy jsem měla, mám a snad i budu mít. Jenže jakmile by Vám člověk tohle psal, pak si řeknou no jo Paegas :D
Mě tohle přijde ujeté, tak když oni mají moc bonusů, protože je jich podle Vás málo ..faktor náhody Vám nic neříká, ..protřiďte své vlastní řady, ..říkejte lidičkám..nehraj za nás, ..bude nám líp,... bude to fér, no lol. Je to zcela totožné. Neskutečný článeček .o) Nebo psát o tom, jak se tam někdo hnal pro bonusy. Pamatujete, když se Goa dělila na ty tři ? Nebylo to pro bonusy, ale že měli sektory. A kde píšete o těch dvou, přece jsou také oslabení ..nebo ne ? .o) Výhodnější to nemají ? Nebo Vám leží v žaludku vyloženě nějaký hráč, či hráči? :D A pokud jsou na vrcholu nyní..skutečně tam nebyli ani předtím, když hráli za jinou rasu ? Nehraji tu dlouho a přesto za dobu moc super nových hráčů není, ..ale zde by se hodil příspěvek od víceplanetáře (rankování není umění), ale konkurenci vidím u stále stejných, pokud nešli do ala pasivity .o) Pak ta ironie, ať je jich více..a budou se mlátit a skončí u vyvrhelů, ..no tak když mají takový blahobyt, jak myslíte..bude jim to jedno .o)) A přemýšleli jste o tom, že bonus trošku ovlivňujete právě Vy ? Když už tady někdo napíše nechci bonusy, ..dostaňte je a dejte prvnímu nováčkovi, kterého uvidíte ..on bude ráda Vy budete mít pocit božskosti :D Kurňa, že Vás baví takové prkotiny, ..kdo se hádá, ..pár lidiček ani ne 10 a to sleduji fóra. Tak Vás deset si vykřičte novou rasu a bude klid .o) Teď mě napadlo .."Bonusový magnáti" Ale ano, mě taky vadí něco na téhle rase, mají dlouhý název :D
A nakonec, BONUS 4 EVER, mám je ráda a přeji je každému :D

....

(masha, 5. 2. 2009 22:03)

Bonusy denně dostává zhruba 20 lidí. vzhledem k tomu, že na SGO je kolem 2000 lidí, dostane to asi každý 100 člověk.. a jen 2-3 lidi z těch 20 jsou aktivní.. a pak je tu ta moje kostka..

mno

(Entrest, 5. 2. 2009 21:44)

ja dokud jsem hral za jine rasy jsem nikdy neznamou rasu nedostal, od te doby co hraju za goauldy 2vek tak je dostavam celkem casto, ale je fakt ze dokud jsem byl prvni na planety na silu i na utoky tak sem ji mel kazdej den, ale od te doby co uz tam nejsem sem ji nedostal ani jednou... a je vice ras co je dostavaj

RE: RE: Adius

(Adius, 5. 2. 2009 21:42)

Ale naopak, já jsem to pochopil hned. Ale porvedl bych to, co už tady navrhoval DeathPaint. Bonusy by bylo nejlepší zrušit....nebyly by žádné hádky a nikdo by nebyl znevýhodněn...

Můj názor :o)

RE: Adius

(Marty92, 5. 2. 2009 21:39)

ty si mě tu asi nepochopil..já už neřeším proč maji bonusy nebo ne,.,.už to chapu..já řeším proč jde spousta hráčů k té rase a hrajou s vědomím že to mají podstatně lehčí něž ,,normalni lidi,,

Masha

(Adius, 5. 2. 2009 21:35)

Vím, že se to furt opakuje....ale nevysvětloval vám to Masha už...
Ten vzorec, co všude píše je základním článkem náhodných objevení a myslím si,že kdyby s tim byla nějaká chyba,tak ji Masha opraví ;o)

Hezký článek :o)

Wraith

(DeathPaint, 5. 2. 2009 21:33)

Já bych bonusy zrušil. Hral jsem vždy bez nich :-)

P.S: Pěkny článek