Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pád Wilíkovců

17. 10. 2008

Dnes,17.10.2008 začala změna mocností na SGO.Jak rychlý byl vzestup,tak rychlý byl i pád.

 

Obrazek

 

Wilíkovci se začali prosazovat již na začátku věku,to však ještě měli spoustu silných nepřátel.Postupem času začali ničit první slabší aliance,později silnější….Nakonec se k nim začali přidávat nejmocnější hráči SGO,aby tak prchli před zkázou.Jedinou silnější aliancí schopnou odolávat úderům Wilíkovců už zůstala jen *O*D*D*Y*S*E*Y.Ovšem ani členové této aliance neodolávali věčně.Wilíkovci denně sráželi silné hráče se skvělými planetami,vždy však útočili za jejich nepřítomnosti.Touto taktikou nakonec porazili i *O*D*D*Y*S*E*Y a její 2 nejsilnější členové se rozhodli přestoupit k Wilíkovcům,aby se také uchránili další agresi,stejně jak to udělali i ostatní.

 

 

V tuto chvíli by sme mohli nazvat alianci Wilíkovci spolkem nejsilnějších hráčů na SGO.Nějaký čas takto fungovali a vybírali si neškodné cíle,už v té době se však objevil u některých jejich členů nesouhlas s některými postupy a touha po navrácení se do aliance svého původu rostla.

 

 

Dnes však nastal zlom ,ve který doufala nemálo početná skupina hráču.Wilíkovce opustili kaprik,Entrest a False_God (ostatní co opustili ali nevím ,jestli šli jen na chvíli do bezali nebo jestli šli také pryč,uvádím jen potvrzené odchody).To bych charakterizoval jako pád (nebo chcete-li úpadek) aliance Wilíkovci,neboť přišli o velice ceněné hráče s velkou sílou,dobrými planetami a hlavně aktivní útočníky.

 ________________________________________________________________________


Také jsem se zeptal hráčů kaprika a Entresta na toto:

Proč jste opustili alianci Wilíkovci (co vás k tomu vedlo) a co si myslíte o dalším osudu této aliance?

 

Odpověď od hráče Entrest: Nebavilo mě to u nich,jejich styl a spolupráce v ali.

 

Odpověď od hráče kaprik: Takže v první řadě, pozvánka do ali W*I*L*I*K*O*V*C*I se snad asi odmítnout nedá..**12* Lákalo mě zjistit, jak to funguje v ali, která je podle mého názoru nejlepší. Hraju tepřive jen 3tí věk, takže jsem je nepoznal asi v největším řádění.. ale hned od začátku mě udivilo, že se v ali téměř nic neděje, hráči se nedomlouvají mezi sebou, nespolupracují, hrají sami na sebe a fakt že od nich už pár dobrých hráčů odešlo asi taky něco naznačuje. Myslím že kdyby se Saco tomu začal věnovat a dokázal by aby lidi v jeho ali  spolupracovali, tak bude vše jinak.. Takže to byl jeden z důvodů proč jsem odešel. Další důvod je ten, že se pořád považuji za člena ali odyssey.. mam štěstí ale narazil jsem na pár dobrých lidí s kterými rád hraju a bez nich by mě to snad ani nebavilo.. takže i když jsem byl u vilíků tak jsme útočili společně i prez fakt, že proti nám můžou zasáhnout za spolčování.. jde o to že hraju pro zábavu  a chci si hru užívat a když mě to někde nebaví proč bych tam zůstával.. a tak nějak mi taky chyběla  ta žlutá barva:-))

A budoucnost ali W*I*L*I*K*O*V*C*I ??
myslím, že je to banda dobrech hráčů:-)) sice maj potíže, ale když jim teče do bot, tak za to umí zatáhnout.. takže si myslim, že se určitě zvednou a začnou nás zase zlobit.-)) tedy doufám v to:-) protože jedině s wilíkovcema je to pořádná war**8* takže koukejte makat ať to za něco stojí..**12*

 ________________________________________________________________________


Poděkování patří Entrestovi a kaprikovi za poskytnutí dodatečných informací.Kaprikovi pak ještě zvláště za opravdu velice dobře poskytnutý rozhovor.

 

                                                                                Pro NOD Marty92

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jenom jestli muzu koment

(Sacik, 8. 2. 2009 23:46)

Vas by taky nebavilo pripravovat 7 veku porad naky akce, driv sme to taky delali jako vy, ale ted uz nas to proste nebavi, snad mame taky pravo na trochu odpocinku ne??:D

pochvala

(gargamis, 5. 11. 2008 21:01)

dobrej clanek marty92

RE:Ko-Siska

(Marty92, 19. 10. 2008 22:54)

No tak co no?K wilikum chodili nejsilnejsi hraci z mnoha aliancí tak co je na tom tak zarážejícího že sem je nazval spolkem nejsilnějších?

Wilíci

(Ko-Siska alias Morena_Baccarin, 19. 10. 2008 20:15)

V tuto chvíli by sme mohli nazvat alianci Wilíkovci spolkem nejsilnějších hráčů na SGO....
Autor je trošku humorista, ale takhle na večer se člověk rád pobaví :-). Není to nic osobního, ale kolem je spouta stejně dobrých hráčů. jenom nemají jméno s tradicí. Pravdou je, že bez Freda_Flocka a Exoduse už strach zdaleka nenahánějí...

CO DODAT

(gajdyDUDY, 19. 10. 2008 15:52)

MY KAMARÁDI, MY LEGENDY :-) KDYŽ JSME ZAČÍNALI, BYLI TO NAŠI NEJVĚTŠÍ NEPŘÁTELÉ A TEĎ UŽ JSME S NIMA TŘETÍ VĚK... VIVA LA smallers!!! MY SE VRÁTÍME, ALE TEĎ SE MRAČÍME :-)

wildové

(Davidman, 17. 10. 2008 21:42)

Já si nemyslím že jsou dole... Podle mě vás ještě všechny kteří jste je zradili sestřelí...