Jdi na obsah Jdi na menu
 


petice za programatora

26. 11. 2008

Dopis majiteli hry

 

Vážený majiteli hry a nejvyšší všech nejvyšších adminů. Rádi bychom upozornili na situaci na sesterské hře SGO, která se již delší dobu stále stejná, chybí nám programátor, jenž by si trošku vyhrál s mnoha skvělými návrhy na zlepšení hry ať už od samotných hráčů nebo od admina Masha, u jehož změn byly velice silné kladné ohlasy. Nechceme aby se z SGO stala ,,SGO Beta,, chceme pouze docilit mnohem méně zásadních, avšak velice geniálních a užitečných změn, které by přilákaly určitě nemalé množství nových hráčů. Zvýšil by se tím i příjem z gold statusů,protože v takto vylepšené hře by se jejich koupě zvýšila s přílivem hráčů. Jsme si vědomi, že admini jsou také jenom lidé, musí se věnovat osobním věcem a nemůžou pořád jen zlepšovat zábavu jiným. Přesto tě chceme požádat o přidělení programátora na SGO, na hru, která je svou originalitou velice oblíbená, a která má ,, na víc,, než doposud. Stargate Odyssey se již delší dobou potýká s úpadkem hráčů, většina z nás (aktivních hráčů) si cení toho, jak Masha zvedá popularitu hry (a docela úspěšně), ale ty, co tuto hru hrají už od začátku, nemá v čem překvapit. Všechny změny se dějou tady na SGG, čímž se tato hra stala naprosto dokonalou. Nechybí zde nápověda při použití zkratek, statusy mají odlišné bravy, nejmenší detaily jsou přesně propracované…SGO je oproti tomuto zaostalá, přesto je to hra oblíbená. Proč nezlepšit podmínky hraní na SGO? Proč neuskutečnit alespoň minimální změny? Něco takového jako nápověda pro zkratky apod. čekat nemůžeme, přesto doufáme (už pěknou řádku věků) že dojde aspoň k nějakému zlepšení. SGO Beta byla téměř všemi odmítnuta svou naprostou odlišností, my ale nechceme Betu, chceme pouze trochu změnit stávající hru.

 

Prosím zvaž, co ti bylo posláno.

 

S úctou (jmena hráčů kteří souhlasí)

 

________________________________________________________________

Prosím ty, kdo chtějí být pod touto peticí podepsáni, ať mi napíšou do pošty na SGO, nebo ať napíšou do pošty na SGO hráci Chalda.

 

 

Pro NOD vymysleli, sepsali a rozjeli Chalda a Marty92

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

UF...

(Lord_Arthurius, 4. 1. 2009 17:50)

Uz aj nieco odpisal???

co dodat?

(gajdyDUDY, 28. 11. 2008 8:08)

+

Jujuj

(DENERICK2, 27. 11. 2008 14:32)

Máte tam pár pravopisných chyb, tak si to opravte. :)

pěkný

(Crusher, 26. 11. 2008 20:32)

dobře napsané, ale řek bych že je tam něco navíc, ovšem bez toho by to zase nedávalo smysl

Jo pravda

(Kwisatz_Haderach, 26. 11. 2008 20:08)

pravda, pravda chtelo by to programatora ale newym esi cekate neak moc uspechu pochybuju ze je treba jen jeden ochotny programator ktery by to rad delal, treba se najde newym ale necekal bych to

...

(Good_man, 26. 11. 2008 18:55)

Souhlasím, programátora to opravdu chce :)

Jedine +

(DeathPaint, 26. 11. 2008 18:40)

Krásný článek

.....

(Chalda, 26. 11. 2008 18:36)

Kdo má jakýkoli připomínky názory nebo cokoli k jiného k podpisům a dopisu. napište to sem...i maličkosti můžou pomoct