Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh 5.věku

14. 5. 2008

 
"Vesmír nebude nikdy klidný. I přes všechny porážky se zlo stále snaží ovládnout celou galaxii. Jenže ta se nevzdává. Galgan, Lodě, Frankenstein... Ti všichni byli poraženi. Ale zlo je tu stále a čeká na svou příležitost…"

 

Takhle začínají první věty >>nového příběhu<< , který jak se zdá dá do pohybu dění ve vesmíru bojem s zcela neznámým nepřítelem. My jsme se pokusili poptat a vyzvědět cokoli, co má s příběhem alespoň něco podobného... Avšak veškeré rozmluvy s hráči, co v prvním dílu figurují, nebyli nic platné a my stále nevíme, o čem vlastně příběh bude, víme však, že DeathPaint neosídlil planetu AXX2 v sektoru Phoenix na rozkaz adminů. Zdá se, že DP se do příběhu připletl pouze náhodou, ovšem když jsme se ho na to dotazovali, řekl, že má o tomhle mlčet. A proč by měl mlčet, když se připletl k příběhu pouze náhodou??? To se zřejmě dozvíme v dalším pokračování příběhu, přičemž se snad dozvíme, kdo je to neznámo.

O každém dílu se budeme snažit něco zjistit a až nastanou boje budeme v první linii, aby jsme vás mohly informovat, jak vypadají boje, kdo vítězí nebo jak má nepřítel silné vojsko...

 

Pro NOD Chalda a Crusher

Poznámka redakce : Název dílu příběhu, který se nachází na příběhovém fóru, a název dílu na NOD se bude lišit vzhledem k tomu, aby nedošlo k záměně příběhu a článku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář