Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utopia zpět

6. 2. 2009

Tento věk se na SGO opět objevila aliance Utopia. Né však adminská Utopia Mashi ale aliance vytvořená hráči SGO, teda jejími bývalými členy. Utopia byla jistě důležité a význámná aliance v historii SGO a tak sem pro vís připravil malý rozhovor s jejím součastným vůdcem. Jeho jméno je.... Anys.

  

Rozhovor

 

Legenda: Otázky redaktora, odpovědi Anyse

Otázka: Býval si členem utopie pod mashovým velením...jak dlouho si s ním hrál?

- Byl jsem v Utopii od jejich počátku, hral jsem to 3 věky. Z Mashou to byla paráda, lepšího vudce bych si ani představit neuměl

 

Otázka: Proč si založil alianci Utopia tenhle věk?

- Reg sem se abych se podíval jak to tu vypadá, a dívám se že masha je admin. A zrovna v ten den se regl i WinMax a Kožy, tak jsem z nimi trošku zavspomínal na ty časy jak sme tu všechny ničili a rozhodli jsme se zase založit Utopii a trošku si pohrát, ale už to není co to bývalo. Času už taky neni tolik jak kdysi, třeba se učit a jsou i jiné povinnosti.

 

Otázka: Máš s aliancí nějaké větší plány?? Umístit se v tabulkách nebo něco takového? Měl sem to štěstí že sem měl na chvíli v ali  WinMaxe, který se osvědčil jako skvělý hráč. Po pár dnech se dostal skoro tam kam já po týdnu. Vážně skvěle se s ním tu chvíli hrálo. Nemyslíš že s takovým složením jako ty, kožy a WinMax můžete docílit nějakého úspěchu?

 - Tak nějake větší plany z alianci nemame, spiš jen tak kecame a snažime se zase dostat do formy. Co se týče složení, tak já + WinMax + Kožy si myslím žebychom to dotáhli daleko. Ještě mi tu chybi xXx který říkal že už to hraje jenom rekreačně, potom třebas Vidar ( Mashovka ). Nás 5 by to dotáhlo určitě do elity aliancí.

 

Otázka: Jak se cítíš jako vůdce kdysi nejmocnější aliance?

- To je těžká otázka, pořád mi tu chybi Masha. Z ním se rovnat nemůžu, to byl nejlepší vůdce jakého jsem kdy poznal. Rád bych ho viděl na mém postu, ale snažím se to nějak zvládnout, pomáhá mi i WinMax i kožy, takže vůdci sme jakoby všichni.

 

Otázka: Bylo nějaká reakce na to že si založil ali s názvem Utopia?

- Ozvalo se hned pár starých známých, a je jich tu ještě dost. Některé aliance je poznat že se bojí když jim vyhlásíme war., ale jinak asi nic.

 

Otázka: A povídal ti masha něco k tomu, že jsi založil Utopiu?

- Abych řekl pravdu, moc jsem z nim o tom nemluvil. Říkal že má skouškové období, takže nemá moc času.

 

Otázka: Podle níže uvedených otázek teda můžu usuzovat že jste se teda chtěli spíš sejít (starý tým) v jedné alianci, než aby ste ovládali SGO?

- Nějak tak, na ovládnutí SGO je potřeba se tomu hodně věnovat, a my ten čas už nemame. Kdysi sme se sešli i v 3 rano abychom odrovnali nějakou tu konkurenční alianci.

 

Otázka: Teď ještě otázka na  závěr... Utopia znamená vysněný svět...máte nějaký sen, za který by ste chtěli bojovat? :-D

-Tos mě zaskočil :-D. Vážně nevím, budem bojat za Mashu aby byl dobrým adminem ( a aby nam do fondu přidal nějakej ten naq. :-D )

Pro NOD Marty92

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hmhm

(FLEJBO, 15. 2. 2009 15:33)

Utopia je zpátky? aaaaah, smáznu se...:D
Toš pekné to bylo ten rozhovor :)

áááá

(ThX, 9. 2. 2009 15:55)

Moc pěkný článek...:-)

Dobre

(Inspire, 8. 2. 2009 21:51)

Tohle je malo huste :D.Jen tak dal