Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo je vlastně kdo?

17. 2. 2009

Znáte ho ?

Masha.

Poprvé sem se setkal s Mashou na jaře 2007, kdy začal hrát SGO. Obepisoval nováčky a nabíral do aliance s názvem Utopia. Psal každému, kdo byl bez aliance. Mnoho hráčů neodpovědělo, ale mnoho ano. Měl jsem ohromné štestí, že sem se v Utopii mohl být. Vycházelo nám to dost, měli jsme tým a dokázali jsme se dohodnout na všem, co jsme potřebovali.

V Utopii jsem byl prakticky od její založení až do konce. Mashu sem poznal dost dobře a je to jeden z těch nejlepších a nejhodnějších lidí na SG. Má svoje chyby, ale kdo ne.

Proto sem se rozhodl napsat vám svůj názor na tohoto hráče a admina.

Ahoj Masho, jak se vede ?

Nic moc. Co potřebuješ?

Pár otázek do NODu.

aha :-D tak se ptej no..

Takže, otázka první, co tě vůbec přivedlo k SGO ?

k SGO mě přivedla nouze :-D po těžkým rozchodu sem hledal nějakou zábavu a našel sem tohle.. tak sem začal hrát.

Aha, bavilo Tě to ?

první měsíc moc ne, spíš sem to bral jako oddech. na SGO to bylo samej bug a na SGG sem neměl golda, takže sem tam moc nemohl udělat.

Dobře. Zajímalo by mě, kolik kamarádů sis na SGO našel ?

pár jich tu mám, většinou už hrajou jen SGG.. tam už mám kolem sebe stabilní tým.

Můžeš jmenovat ?

jestli ti to něco řekne, tak Vidárek, JuK-i, hefaistos, kartuška.. to je asi všechno.

Podváděl si někdy na SG ? Kolovali zvěsti o tom že buguješ a že ti admini posílali naquadah a naquadrie. Bylo to tak?

jasně, že jo :-) dycky se dá najít skulinka. ale ještě mě za to nikdy nesmazali :-D

a co se týká bugaření, to sem nikdy neměl za potřebí. Dokázal sem si všechno obstarat jak sem potřeboval

Můžeš říct jak ?

můžu :-D nebylo to nic hroznýho.. kromě fake síly, posílání z alianční armády a zakládání multáka, se kterým sem založil alianci to nebylo vcelku nic. Ostatní byl jen um.

A co teď, jako admin, podvádíš?

At si tomu věří kdo chce, tak ne. Jsem absolutně čestnej a na všechny sem měl stejnej metr.

Měl? Takže pověsti o tom, že opravdu končíš jsou pravdivé?

Ano. Došlo totiž k něčemu, co se mělo vyřešit a nevyřešilo se, takže nadobro opouštim admintým. čekám jen na apacera, až se mi ozve.

Můžeš říct, co se stalo?

Ne. ikdyž bych rád.. možná se dočkáte rozřešení později

No, bude to škoda, pro SGO jsi udělal hodně. Víc než všichni admini před tebou. Nelituješ toho?

že odejdu? ne.. prostě necítím potřebuj hádat se s někym, kdo podváděl a podvádí

A prozradíš nám něco o sobě něco osobního? Chtěl bych Tě trochu prezentovat jako člověka, ne jen jako hráče.

mno..

Co děláš mimo SG?

mimo SG.. tak jako každej normální člověk. studuju TU v Liberci, strojní fakultu, randím s děvčaty, chodím se bavit. Máme rodinej domek, tak se snažim toho hodně dělat na domě, jako opravy a tak.. moc toho není, ale jsou to opravdu věci na delší dobu.

A baví tě to ?

ani ne :-D

Všimnul sem si avataru, je tak jakási dívka. Nebo tak : Batman to určitě není. Kdopak to je?

asi bych neměl jmenovat. ale je to holčina, kterou opravdu miluju, nedám na ní dopustit.

Aha. Dobře. To by bylo asi všechno.

 

Jaký vy máte názor na Mashu? Podle mě je to skvělý člověk, který by měl na SGO zůstat. Ovšem apatie apacera jak se zdá donutila i Mashu, aby SGO opustil.

Chcete znát můj osobní názor? Podle mě by měl SGO opustit spíš jiný admin, než Masha. Ovšem asi tento admin NENÍ natolik čestný a uznalý, aby to udělal. Jen doufám, že to dojde i apacerovi a Mashu opět vezme zpátky a zbaví se těch, kteří SGO drží ve starých kolejích, kde může podvádět. To je totiž to, co ničí SGO, ne Masha, ale nečestnost i ze strany adminů.

 

Pokud chcete s někým slavným rozhovor, napište nám, my si ho proklepneme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Samurai_Hiroyuki, 6. 4. 2009 23:26)

Ten Váš milovaný Masha nám zatrhl loupeživé útoky na domovskou planetu, tak jásejte dál. Masha si uměl většinou prosadit své, podle projevů na SGO je komunikativní, umí dobře klamat a ovlivňovat lidi.
Jedna věc, kterou by si měl čtenář uvědomit, když navštíví tyto stránky jsou jeho dílem a lidé, kteří to po něm převzali jsou mu vděční a píšou to, co chce Masha vidět.
Tady máte dokonalý příklad toho, jak si hraje na hrdinu, že odejde, ale to nechal se s radostí přemluvit. Jeho aktivita na SGO je mnohem větší než vidíte v jeho profilu, protože ovládání některých příběhových postav atd, tak tím minulý nebo předminulý věk několik tisíc minut ve hře navíc. Jeho výroku: Jsem absolutně čestnej a na všechny sem měl stejnej metr--- tak tohle není v žádném případě pravda, mám důkazy při kterých by nikdo nepochyboval ze zaujatosti proti určitým hráčům a jeho nečestnosti. Podle mé zkušenosti je Masha inteligentní, nečestný a psychicky nevyrovnaný člověk, který řadu věcí myslí dobře, ale má své postranní úmysly. Do politiky bych ho nevolil :D
Hodně lidí něco soudí, aniž by si poslechli druhou stranu barikády a to je chyba.

ehm času je málo tak to shrnu

(Crusher, 24. 2. 2009 21:23)

jsem rád že jsem někoho jako je Masha potkal, pár lidí co mi zmnilo pohled na svět je a Masha je mezi nimi

RE: Marty a Godik

(Anonym, 19. 2. 2009 18:53)

jj, marty ma pravdu ze je to jeden... Marty: Zase si spatne pochopil text. Co se tyce psani clanku, tak to mi nevadi, protoze to nenarusuje hru... False God: Me ty souteze vadej z toho duvodu ze Masha neni schopnej pri nich zaridit fair play. Napr. Kdyz Mashovka si mohla nakrast od Lilith naq a za nej pak sundat OVERLORDA, tak je to Mashova chyba ze tohle moh dopustit... Nechci se s vama hadat, je to muj nazor, tak mi ho neberte...

False

(Marty92, 19. 2. 2009 17:31)

je to ten samý... a nechápu proč on hodnotí mashovy příběhy...pochybuju že je četl... myslím že zas tak dlouho na SGO nebyl jak masha rozjížděl boje o PP a podobně

Re Anonym

(False_God, 19. 2. 2009 16:13)

Chytrý promluvil... Já nevím co pořád všichni máte, kdyby Masha nedělal příběhy a soutěže byla by na SGO strašná nuda. Jen vy chytráci furt kritizujete a prudíte.
Dokonce jste natolik zbabělí, že neuvedete ani svůj nick... (nvm jestli to je jeden a ten samý proto v množ. čísle :-D)

RE: mirexx

(Anonym, 19. 2. 2009 13:06)

Ja osobne bych nedelal zadny souteze, protoze by nedochazelo k podvodum. Sam Masha rek: "Vzdycky se najde nejaka skulinka". Admin je od toho aby ty "skulinky" eliminoval a ne je zvetsoval...

k anonymu

(mirexx, 18. 2. 2009 21:53)

ale tys zas nepochopil ze odmeny meli vsichni stejny, to se si mel 10 a ne 1000 kasaren je jen tvuj problem, jaky by si chtel odmeny? jen pro novacky? nekteri se snazi nekam dostat a ti co nato kaslou by to meli dostat zadarmo?

RE:Marty92

(neuvedu-nechci se stát cílem persekuce, 18. 2. 2009 17:10)

To ano, on to opravdu všem zvýšil, jenže tys nepochpil o čem sem tam psal, přečti si to pořádně...

k tomu anonymu

(Marty92, 18. 2. 2009 13:12)

nevíš o čem mluvíš... ty útoky na oroborose byly skvělé..byl to vůbec nej věk co sem na SGO zažil. Odměny dostávali VŠICHNI hráči SGO..VŠICHNI měli víc budov a lidí ve městě, víc místa v kasárnách, větší učinek BS a SDI

Janosik ten at jde do haje

(HEH, 18. 2. 2009 0:06)

To je sketa blba, ktera nadrzovala hracum nic jinyho, nevim co tu jeste chce... Je to demence a mela by se rict uz konecne pravda a ne furt blbe tajnustkarit... Ale k tomu by se meli vyjadrit ti co se na tom podileli...

...

(neuvedu-nechci se stát cílem persekuce, 17. 2. 2009 22:29)

Sorry, ale můj názor je takový, že Masha poskytoval víc výhod zkušeným hráčům než aby ulehčil hru nováčkům a tím se zvětšila neporazitelnost zkušených hráčů-např. jeho chyba že se dala Lilith okrást o několik stovek milionu naqu(již někteří zkušení hráči využili)nebo když pořádal útoky na Oroborose-odměna: zvětšení kasáren-když má nějakej hráč 1000 a druhej 10 kasáren a když se kapacita kasáren zvětší, tak první hráč má nad druhym hráčem poměr 100:1 a tím se převaha prvního hráče výrazně zvýší... Ano, pro nejzkušenější hráče musí být Masha přínosem, ale pro střední a slabší vrstvu ne...

Tohle už je trochu moc...

(False_God, 17. 2. 2009 15:35)

Masha je nejlepší admin, kterého mohlo SGO dostat. Nevím proč by měl odcházet kvůli jednomu individuu. Nejhorší na tom je, že apacerovi i Seikovi to je jedno. Proč nevyjít s pravdou ven, ať každý hráč ví kdo si tak krásně podváděl?
Masha by měl dostat HA, nevím proč ho má stále apacer, který pomalu ani neví co SGO je. Seikos by si to měl taky uvědomit...

Oranus: Ty pomlč, že se neumíš chovat, se nediv, že dostaneš velkého bobra...

Mno....

(Oranus, 17. 2. 2009 14:56)

Ale joo hodnej ale né ty jeho bobry