Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na tom jste ?(174)

19. 2. 2009

Když začal projekt Jak na tom jste oslovil mě bývalý hráč SGO Lord_Bajo a pověděl mi že by byl rád uveden do příštího věku prostřednictvím JJNT.Vyhověl jsem tedy jeho prosbě a oslovil jsem pár hráčů kteří ho pamatují

 

False_God

V tomto speciálním hodnocení, se bude hodnotit hráč Lord_Bajo.
S tímto hráčem, sem byl pár věků v ali, takže si troufám tvrdit, že jeho styl hraní i jeho samého trochu znám.
Jelikož už nehraje aktivně, tak uděláme průřez jeho  věky :-P
Tak tedy začneme .Již 3 věk se tento hráč dostal na 7 příčku v planetách, 404 planet, 303M popky, což samo o sobě hovoří, že asterů měl minimálně. Další věk, který byl předčasně ukončen, byl na 4 pozici. V populaci byl dokonce 3. Pátý věk hrál útok, na konci měl 47 obříků s populací 99270 miliónů. V síle skončil na třetí pozici s 452179297 síly. Dobrý výkon. Šestý věk, už tento hráč učil v nováčkovské školce. Myslím, že hodně z nich něco naučil. 7 věk, jeho poslední, kde byl trochu aktivní skončil na 7 místě v populaci.
Troufám si tvrdit, že patřil k velice dobrým farmářům, o čemž přesvědčily jeho farmářské věky. Zabezpečení měl vždy skvělé, sílu měl taky vždy dostatečnou. Aktivita patřila k nejlepším na SGO. Snad jediné jeho negativum, bylo, že si z fondu bral někdy více, než by bylo zdrávo, postupem času, i tento neduh dokázal vymýtit. Opravdu jeden z nejlepších hráčů, co kdy na SGO byli. Je to velice rozumný člověk, dá se s ním v klidu promluvit. Je velká škoda, že už nehraje, měl by to napravit.

Sutech

Tak máme další hodnocení a to už nehrající legendy hráče Lord_Bajo. Já sám jsem se s ním setkal druhý oficiální věk, kdy mě asi v jeho polovině pozval do aliance , kterou v tu chvíli vedl hráč rhodan, ale přesto tam mělo jeho slovo určitý význam. Nabídku jsem přijal hlavně díky Stromokocurovi, který byl také v této alianci. Už v té době bylo vidět, že hru zná zkončil kolem 30 místa na planety i když mohl mít na víc kdyby se nezbavoval asteru a 26 na populaci.
Ve 3 veku dostal nabídku od tehdejší nejlepší aliance kam se sel něco nového přiučit a nakonec se dostal do nejúspěšnější farmářské aliance *Š*U*P*I*N*Y* kde skončil na 7 miste na planety a 3 na populaci. Ve 4 věku byl opět v šupinách a umístil se 4 na planety a 3 na populaci.5 věk hrál na silu a dostal se přes krásných 450M a tak se umístil na 3 místě rank který měl kolem 260 mezi úspěchy nepočítám, protože to bylo v době kdy takový rank mohl mít každý a stačil by mu k tomu 1 útok. Poté nastává doba Nováčkovské školky, kde mohl nováčky naučit spoustu nových věcí, bohužel jich moc aktivních nebylo.
V dalším a jeho předposledním věku nehrál aktivně kvůli škole a i přesto dokázal získat přes 100M sily.
V jeho posledním věku také moc aktivní nebyl .
Bajo je určitě zkušený hráč, kterého bych zařadil mezi jedny z nejlepších na SGO akorat moc rád vyprazdňoval ali fond, i když ho časem naplnil zpět

 

Lord_ThX

Takže nás Bajaja:-P
S Bajem se znám celkem dobře...hrával na sílu,na planety mám dojem že i na rank..ale nejsem si jistý
Je to jeden z nejlepších hráčů co znám...často s ním kecám na icq...něco o návratu mi říkal..doufám že už to bude příští věk..

Bajo hrával hlavně v ŠUPINÁCH,když hrál na sílu..neměl soupeře..ve své době se mu dařilo hrát i na planety...byl vždy součástí spolku ať už TAKUŠ nebo EXODUS.Hlavně se kamarádíčkoval s Falsem a Sutíkem...tohle trio bylo vždy spolu..a vždy podávali skvělé výkony..

 

Pro NOD stvořil Chalda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re:THX

(Sutech, 25. 2. 2009 8:34)

no me psal neco jineho:-D, ale je to na nem no:-D

....

(Crusher, 24. 2. 2009 22:37)

Moc jsem ho nepoznal ale stejně jako jiné hráče jsem ho pozoroval jak na fórech tak i myslím že na dotazech a z toho co psal i z toho jak hrál soudím že patří mezi ty největší legendy sgo

Pro sutíka

(Lord_ThX, 23. 2. 2009 17:32)

Nic mi neudělal..ještě mi poděkoval:-D

pro THX

(Sutech, 19. 2. 2009 22:16)

tak a bajo te zabije a myslim, ze vis za co:-D