Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na tom jste ? druhé hodnocení

3. 2. 2009

Druhé Hodnocení

Jako druhého v pořadí na hodnocení jsem vybral našeho redaktora Marty92

Vybral jsem ho protože jako první odepsal na můj první článek o hodnocení a také proto že se dá hodnotit dobře :-)

(Omlouvám se za menší pauzu, v současné době nemám moc času a příští týden pojedu na lyžák takže se hodnocení konat nebudou. Nicméně až se vrátím můžete se těšit na další hodnocení + jedno speciální ketré mohou posoudit asi jen starší hráči)

Marty92

 

 

 

Sutech
Další na řadě je Marty92. Jeho ali složena většinou z rankerů, kteří si chtěli vyzkoušet farmařeni, si nevede zas tak spatně, 4. místo na planety je celkem pěkné. Marty92 si pohybuje kolem 26. místa na planety a podobně i na populaci ze všech hráčů, i když má určitě navíc, protože nove planety získává pouze z obchodu, kde má sice jistotu planet se spoustou měst a tím se vyvaroval asteroidů, ale zase nemůže počítat s umístěním v první 10. Má hodně velkou sílu, diky renovaci větší obranu a tak se moc nevyplatí ho sundávat na silu, kvůli pár planetám.
Ohledne zabezpečeni planet by musel někdo nakoupit otroky při dobrých politikách za několik set M naqadahu a jsou v této chvíli aliance, které by na to měli, takže by si na to mel dát pozor.
Za útoky používá především špionážní, otrokářské a loupeživé. Občas se tam objeví nějaký partyzánský nebo útok zhn, aby si ukradl trochu pěchoty.
Zhodnocení: sbírá pouze planety s více městy, za co chválím, zabezpečení by mohlo být o něco lepší, kdyby nebyl kamarád s *O*D*Y*S*S*E*Y* tak by mu nestačilo. Má velkou aktivitu a SGO dává spoustu svého času.False_God

Takže již podruhé píšu hodnocení. A tentokrát to bude hráč Marty92.
Již při prvním pohledu vidíme, že tento hráč se pokouší hrát na farmáře J Na počet pl.  má vcelku ucházející populaci. Když pokud by chtěl uspět v top 10, musel by hodně přidat. Farmářský styl je obtížný. Jako vůdce myslím, bude vcelku dobrý, jeho ali je na pl. 4 což je pěkné. Ostatní hráči z jeho ali hrají podobným stylem jako on. V počtu útoků je na tom velice dobře, 3 z celého vesmíru. Za tohle ho musíme pochválit, využívá asi polovinu všech možných útoků. Jeho ali je dokonce 2 na počet provedených útoků. Martyho aktivita, je taky super, 4 z vesmíru. Ovšem zaráží mě jeho ukecanost, 4744 (v pořízení tohoto bludu). On snad nic jiného nedělá než spamuje… :-D Je taky docela přísný MOD, někdy až ukrutně. Ten jak ty lidí vždycky setře, no hrůza, co si pak má člověk pomyslet? Aby se ho pak lidi báli…
Zabezpečení planet má vcelku ucházející, na počet pl. Myslím, že za tohle si taky zaslouží pochvalu. Jen taková malá poznámka, pokud by  „nekamarádil“ s *O*d*y*s*s*e*y*, nebyl by tam kde zrovna je.
Celkové zhodnocení:
Jako farmář by u počtu pl. trochu zabrat  a snažit se více. Populaci máš dobrou. Zabezpečení taktéž. Aktivita suprová, počet útoků taky krása. Jen ta ukecanost, spamer jeden… Jelikož moc dlouho nehraje (aspoň co vím) tak se vypracoval na dobrého hráče. A někdy by měl být mírnější na spamery a spamující lidi, je opravdu hodně krutý.


Entrest

Tak za prvé je marty kámoš, který strávil v naší ali jeden věk. Spíš než jeho hráčské dovednosti bych však vyzdvihnul jeho snahu o to zlepšit SGO celkově. Velmi zásadový hráč kterého jsem poznal na začátku jeho spamerské kariéry, dokonce než se stal modem na fórech (sám jsem pocítil několik bobrů na svou počest) . Každopádně je to spamer nad spamery. K jeho hráčským vlastnostem asi tak:
Martyho znám jako hráče s mateřskou lodí v které měl vždycky pár milionů síli, hraje vesměs pro zábavu ne proto být nejlepší, i tento věk ma celkem slušnou sílu 25M a je v alianci s renovací což mu dává poměrný pocit bezpečí od útoku silou, podle populace má všechny planety výhodne pro svoji rasu možná 1-2 obříky. Obrany má střední, jelikož nemá žádné asteroidy tak má na všech planetách dostatek lidí a to mu dává jistotu že aby ho někdo sejmul bude třeba aspoň 250k otroku.
Na závěr jeho hráčské schopnosti předčí několik hráčů, ale jeho snahu na pomoc Sgo už jen tak někdo nepřekoná. Rozhodně z mé strany kladné hodnocení

 


 

Tak tohle si naše komise myslí o Martym :-)

doufám že budete sledovat i další hodnocení protože příště můžete být zrovna vy :-)

 

Pro NOD Zpracoval Chalda.

Hodnocení napsal Sutech, False_God a Entrest

(kterým děkuji za účast)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to opravdu skvělý

(smidik, 6. 2. 2009 18:26)

Tohle se Chaldovi skutečně povedlo. Dokázal to nekutečně rozhíbat. Byl to fakt dobrý nápad a moc se mi to líbí ;). Jen tak dále!!! Nic jiného na to ani říst nejde ;)

Marty do toho...!!

(deweres, 5. 2. 2009 16:50)

jj, Marty je good hrac, ale na jeho spamerske schopnosti nikdo nema...samozrejme az na Foira:-)))

hmmm

(gajdyDUDY, 5. 2. 2009 0:38)

Marty je borec, byl jsem s ním asi dva týdny v ali a hodně se mi zamlouval, jinak nikdo nemá nad jeho hodnocení war - pravdivé a perfektně vystihující realitu....:-D

Re:Masha

(Chalda, 4. 2. 2009 16:37)

to si nemůžu vzít na svědomí :-D

ohodnoť mě :-D

(Masha, 4. 2. 2009 14:28)

:-D já sem hodnej malej :-D šup šup :-D

hehe

(Chalda, 3. 2. 2009 18:35)

jen dávejte komentáře:-Duděláte mi radost a jestli se mi budete líbit tak budete příští vy :-D

všem vám

(Marty92, 3. 2. 2009 17:43)

moc a moc děkuju :). Opravdu se hezky četlo co ste napsali. Pokusím se trošku zabrat a na těch forech teda taky zkusim ubrat. Je pravda že bez přátelství bych nebyl tak vysoko..není to spolčením ale neútočením. Všem kdo mi kdy pomohli bych ctěl taky timto poděkovat. Eště jednou diky za hodnoceni ktereho si važim a budu se snažit nějak něco trošku změnit k lepšímu..Taky velké díky chalkdovi.. Až teď vím jak velkou radost dokáže udělat tvá práce, zejména tato rubrika.