Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na tom jste ? třetí hodnocení

5. 2. 2009

Jako dalšího jsem pro hodnocení vybral Entresta protože mi přišel jako "dobře se hodnotícího hráče" a dočkal jsem se ostré kritiky od False_god-a  a  negativního nádechu Sutechova hodnocení

Kdo má pravdu musíte posoudit sami:-)

False_God

A je tady další hodnocení. Tentokrát budu hodnotit jako naprosto zaujatý vůči tomuto hráči, takovou kritiku asi nezažil.
Už při prvním pohledu na něj, mě zarazila absence avataru. Kdysi tam měl nějaký islám, aspoň víme co vyznává za náboženství. Dokonce aj motto nemá, to už vypadá jako by ani nevěděl, kde to zadat…Pan Entrestík si hraje na farmáře a myslí si kdoví jakej není king. Bez svých kamarádičků by se patlal někde s 10 planetkama a brečel. Což dokazuje jeho kvality. Tentokrát má i vůdce, je naprosto marný. Minulý věk nám dokonce vyhlásil war, ale když viděl ztráty radši to skončil. Když si podíváme na  jeho a urveme to En-, vznikne trest, asi by ho měli lidi často trestat. Tenhle hráč si nasadil i sílu 42M a zase musím podotknout, že se asi cítí jako bůh, což je omyl, je to tlama a nehorázná. Taky se pachtí s velkými CENZORED na SGO, např. Newone, což je dle mého názoru jeden z největší
CENZORED . Entresta nemám vůbec rád, je to arogantní a namyšlený pako. Co víc dodat? Jako hráč stojí naprosto za prd, jen že má své věrné kamarády má trochu slušnou popku a pár pl. Bez nich by byl naprosto ztracený.

Foir


Takže jako druhý cíl sledování sem dostal hráče Entresta :D
Za 1. Bych ho jen pochválil ze začtáku zamakal dobyl spoustu vhodných i nevhodných planetek co ho dostalo
mezi TOp 10 hráču v seřezení planetek ...
V dobývacích útocích myslím že tam se nedá nic říct jistota,síla a nějaké zkušenosti = Bezchybný Dobývací útok .
V loupeživých útocích taktéž jde jen chválit cíle které mají NAQ a jěště ktomu které ho mají hodně co dodat za 1;-)
Jak tak koukám do provedených útocích o krok z5 tak koukám že využije vždy co nejvíc útoků aby o svém cíly zjistil co nejvíc
jak špióny an BS a SDI, města, lidi tak i na zjištění planetek ...
Veliká aktivita tomu všemu jěště přispívá aliance která jen vskvétá ...
Dyť kvůli aktivitě patřil mezi mezi pár vyvolených kteří měli a udrželi úspěšně PP do té doby než Lilith je sabotovala
TO podle mě mu a jeho spoluhráčům v ALi velikou výhodu nad většinu Vesrmíru
Když se ale kouknu na útoky na Entresta tak mě docela překvapilo že byl tolikrát dobytý nevím jestli se zbavoval
nepotřebných planetek nebo semu prostě hodně nedařilo...
Co dál dodat aktvita za poslední 2-3 dny v dobývacích útocích značně opadla i přesto že cílů je víc než dost ...
Doufám že je jen v dobývací dovolené a že od něj uvidíme zase nějaké super útoky a přeji hodně štestí ;-)

Sutech


Tak a máme dalšího a to hráče Entrest. Ze začátku bych chtěl podotknout, že tohoto hráče nemam rád a mám ho i v ignoru, kvůli tomu, ze se mu nedá věřit pokud s ním nejste v alianci.
Během par věků se dostal mezi současné nejlepší hráče SGO, i když věřím, že v souboji 1 na 1 se stejnýma politikami a bez pomoci kohokoliv jiného by tomu tak nejspíš nebylo.
Entrest si už vyzkoušel jak útok tak i farmaření. Na planety se specializuje na Naq. Obry, kterých má pokaždé velké množství, kromě minulého věku, kdy musel začít hrát na ML kvůli neustalým bojům se Sacikem a jeho alianci.
Entrest využívá spoustu útoků, to dokazuje i umístění v tabulce nej na útoky. Má hodně otroků, bez kterých to při farmaření skoro nejde. Na planety se teď pohybuje kolem 11 místa a na populaci je 1 pokud nepočítám příběhové postavy, což je hodně solidní výkon a je vidět, že má jen minimum asteroidu, pokud vůbec nějaké má. A hodně velké zabezpečení.
Závěr: Větší množství planet, velká populace a síla jsou jeho klady, ale jeho chování je zase jeho největším nedostatkem a i když je to jen hra tak i přesto by se mohl chovat normálně a ne si myslet, že mu to tam patří,jenom proto že se za krátký čas vypravoval mezi špičku, protože jsou hráči co mu můžou předvést, že se mýlí.
PS: pokud se to někomu nelíbí nezapomeňte na to, že ho nemám rád a proto nemuselo být všechno objektivní.

Samozřejmě neberu odpovědnost za napsání takže urážejte je a ne mě :-D

Čekám na vaše komentáře :-D

Chalda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: Entrest

(smidik, 9. 2. 2009 16:53)

Věci jsou to obě, ale jestli normaální tím si nejsem jistej :D spíš bych řekl že jsou to sviňárny, ale to záleží na úhlu pohledu ;) jinak jo sry, ale nic jinýho sem na sebe neměl :D

Smidik

(Entrest, 8. 2. 2009 17:44)

Kamo venuj se tomu aby moje mlada priste vypadala trosku lip nez naposled a ne svinarnam z SGO... Vykradani jednotek je naprosto normalni vec tak samo jako vykradani planet i artefaktu je to riziko povolani... Tak samo je riziko koho si vemes do ali, protoze nikdy nevis co se muze stat :-) TO CO NENI ZAKAZANE SE MUZE OTAZKA JAKEJ MA PAK Z TOHO HRAC POCIT!!!!!!! A hele proc se vetsina temat vrati k SUPER WILDOVI a Newonovi? Ja sem s Newonem taky nevychazel dobre, ale vyridil sem si to s nim ve hre a parkrat i tvrdou prestrelkou na skypu, ale myslim ze ho furt resit nemusite ne...

RE: Sacik

(smidik, 8. 2. 2009 12:47)

Nejsem chytrej :D to vůbec ne ... jen píšu jak to bylo ;)

smidik

(Sacik, 7. 2. 2009 18:50)

ty ses me ale nakej chytrej:D

smidi

(Lord_Bajo, 7. 2. 2009 13:41)

Milý smidiku,Nehodlám s tebou něco řešit, končím diskuzi, jestli něco chceš, ICQ.

všem

(smidik, 7. 2. 2009 13:26)

Tohle je tak nějak pro všechny. Milý Lordíku B a Saciku. Máte smamozřejmě pravdu s tím vykrádáním. Vy jste to molhi dělat, ale běda když se o to pokusil někdo u vás co? Jak vidno, Bajo, vadí ti ta minulost jinak by jsi tak pohotově nezareagoval na můj první příspěvek. Prostě nechceš abybylo vidět, co jsi zač ty a ostatní jako Falsík atd .... no to je jedno.

Saciku, to co Entrest udělal, jsem nevěděl. Byla to prvotřídní sviňárna nejvyššího kalibru. Asi bych ho za to chtěl taky zničit. I tak si ale myslím, že lepší než se hádat je dobře si o tom pokecat. V tom se snad shodneme ne ?

Oznámení

(Marty92, 7. 2. 2009 13:18)

Přestaňte tu laskavě rozebírat wilíka..to je kapitola sama o sobě... A omezte v komentářích nevhidná slova. Ať se pak nedivíte že máte na pár dnů ban

:o)

(Adius, 7. 2. 2009 13:16)

Dost dobrý hráč je .OVERLORD. jednak chováním a jednak hrou...Takový kdyby byli všichni hráči na SGO, tak myslím, že by tam bylo hned více lidí :o)

Sacik

(Lord_Bajo, 7. 2. 2009 12:57)

Dřív takovej nebyl, nwm co mu vlezlo na mozek.

smidik

(Sacik, 7. 2. 2009 12:16)

sli ke me do ali a odtamtud sponzorovali Newona aby sejmul nase farmare a me, ale uz je to vyreseny, byl kuli tomu promrdanej jeden celej bek(teda ne kuli me ani kuli entrestovi jen kuli Newonovi kterej proste neni schopnej pochopit ze neni Buh a ze muze byt nekdo lepsi nez on)

RE: Sacik

(smidik, 7. 2. 2009 12:14)

Tak to napiš aŤ vím

smidik

(Sacik, 7. 2. 2009 12:12)

co to meles??:D to vykradani jednotek je bezna vec ne podraz, ty asi nevis co na me a spol udelali entrest a kaprik co??

smidik

(Lord_Bajo, 7. 2. 2009 12:05)

re:smidik: není mi nepříjemné vytáhnout minulost mě a aliancí ve kterých sem byl. Já sám vím že bylo několik případů, kdy sem něco nepěknýho udělal i já, ale kdo v té době ne??nic z toho nebylo zakázané.


Wilik

(Adius, 7. 2. 2009 11:53)

Já si nemyslím, že wilík je lama. Myslím si, že to byl náhodou skvělý hrát, ale to je můj názor, protože budu jednou strašně šťastný, až budu tak dobrý jako on... :D

PS: Jestli chcete, hádejte se dál, ale já se budu asi jenom smát... furt...stejně.. :D:D

Tak hodně štěstí!!! ;-D

re:Entrest

(gajdyDUDY, 7. 2. 2009 11:43)

Tenhle přístup se mi líbí... :-D

eee

(Entrest, 7. 2. 2009 10:51)

myslim ze nemusime kamaradickovat s kazdym... do Ignoru jsem si dal jen jednoho clovicka a to uz byl extrem... nikdy nevite co Vam ten clovek muze trebas chtit nekdy v budoucnu...

RE: Lord_Bajo

(smidik, 7. 2. 2009 10:42)

Jak vidím, je ti nepříjemé vytahovat minulost o Vás. Nevím, nejsem si jistý kdo to tenkrát byl s Falsem(je to už dlouho) možná jsi to byl ty. Ale dejme tomu, nebudu to dál řešit. Pokud mi něco tenhle článek řekl nového o Entrestovi tak pouze to, že má houf nepřátel, kteří jsou tak slabí (jinak se to říct nedá)a cítí potřebu ho přede všemi shodit. Nevím co si provedli, nemám tedy do toho co moc mluvit, ale příjdemi to od Flaseho nevhodné.

Jinak v podstatě souhlasím s tebou, že by si měli pokecat. Já třeba nesnášel hráče babičku. O věk později jsem si s ním psal a ukázal se jako fajn člověk. Chce to prostě jen trpělivost!!!

all

(Lord_Bajo, 6. 2. 2009 23:31)

re: smidik: nevíš o čem mluvíš.(děkuji že nebudeš dále rozvádět diskuzi na tento příspěvek)

re:Entrest: mě a i ostatním je myslím jedno proč sis to motto dal, podstatné je že si ho tam měl, a to znamená, že asi nejseš tak supr člověk jak to říkají tví hráči(ale to není nikdo z nás, já mám také spoustu chyb)

re:False: Kritika: Je pravdou, že to je tvůj názor, a rozhodně se nebojíš s ním vyjít ven, což u některých zrovna moc neplatí, taktéž je ale pravdou, že nebylo nejmoudřejší to dávat zrovna sem, mohl si úplně s klidem odmítnout hodnotit Entresta,a pokud si měl potřebu mu říct svůj názor, mohl si mu to dát do pošty či icq.

Nejspíš bylo jasný že to vyvolá ohromnou diskuzi. Ale jak kdysi psal Masha, jsou to noviny(bulvár) a sami všichni víte jaké v realitě noviny jsou, pomlouvaj a špiní kde koho. Každopádně, nemá cenu řešit vaše spory tady a pořád se dokola hádat. Dejte se oba do ignoru,a je to.

Myslím si, ale , že byste se měli sobě oba dva omluvit. Oba dva víte za co. Umění není se hádat, umění je se usmířit.
Jinak dovolím si nesouhlasit se všemi kdo si myslí že Wilik je legenda.(ale nechci to tu ani řešit) tzn. souhlasím s názorem Mashy a Sacika:-)

njn. zasej slohovka, já sem neponaučitelnej:-)

Pár slov do hádky ...

(smidik, 6. 2. 2009 20:36)

Takže nejprv bych rád řekl něco o False_Godovi ... bo jak to je. Když už Entresta nazýváš zrádce zbabělce a kdoví ještě čím, podívej se nejprv na sebe. Kdo dřív vykoupil jednotky z obchodu, udělal si díru a vykradl? Kdyby jsi to ale aspoň dělal sám ... NE! Vy jste museli být 4 ! A to všichni na jednoho tenkrát úplně slabího hráče, kterej měl trochu víc obran a pár jednotek + trochu popky
(byl jsem to já).
4 lidi!!! No to ale přejděme. Dále se mluvilo o Avataru ... myslím no ten tvůj je taky úžasnej :D A taky máš strašně smysuplné motto ó veliký.

To je k Falsemu.


A teď Entresta.
Ty seš kámo takovej dost nevyzpytatelnej.Chvíli tak achvíli onak. Ale myslím si, že když je potřeba zcládneš se zachovat dobře. Avatar nemáš, ale to je jedno a motto je celkem good. Někdy mě dost štveš, ale jindy seš i kámoš. Dost měmíš starny to je hodně velký mínus.
Jo a chtěl bych se ti OMLUVIT za to video, co jsme o tobě natočili ... asi tě naštvalo. Takže OMLOUVÁM SE !!!


Shrnu-li to, každý máme své mínus a musíme o něm vědět, abychom ho zlepšili ...třeba já jsem strašnej lhář :D ... Ale Entreste já jsem s TEBOU !!! A TO FALSE NEJEN PROTO, ŽE BYCH HO NĚJAK EXTRA ZNAL, ALE PROTO, ŽE NEJSEM ZAUJATÝ!!!

heh

(Chalda, 6. 2. 2009 19:22)

čekal sem hádku ale takovouhle ? heh