Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to je s planetami?

15. 5. 2008

Určitě si většina z Vás po začátku nového věku všimla velké spousty změn. Jedna z největších změn je překvapivě několik nových přírustků do záložky planety. V následujícím článku vás provedu hlavní linií těchto změn.

 

První zmíněný přírustek je "Vyprahlá" planeta. I přes svůj zajímavý a nepříliš lákavý název má planeta standardní  vlastnosti jako např. je možné ji normálně osídlit. Hlavní výhoda této planety však spočívá v tom, že planeta dobrým způsobem podporuje města, tím samozřejmě myslím +10% a to pro všechny rasy! Pro všechny hráče jistě dobrá zpráva.:)

 

->Tuto planetu lze osídlit klasickým způsobem (Planety-Osídlování)

 


 

Dále na náš čeká "pseudoplaneta" "Vesmírná stanice". Tato pseudoplaneta s velmi přitažlivým názvem je planeta "mnoha" možností. A proč pseudoplaneta? Jelikož Vesmírnou stanici nelze považovat za planetu v pravém slovasmyslu.

Zase má pseudoplaneta pro všechny rasy +10% měst, dále přidává 520 000 naquadahu denně! Pro "výzkumníky" tu mám taky dobrou zprávu pseudoplaneta přidává 500 000 naquadahu do výzkumu + není zde možná stavba hvězdné brány.

 

->K osídlení je nutný výzkum hlubokého vesmíru.

 


A poslední změna je příspěvek je od výzkumné planety, do výzkumu přispívá částkou 100 000 naquadahu.

 

->K osídlení je stejný postup jako u vyprahlé planety.

 

 

 Za redakci NOD připravil __M4T3S__

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář